Kumanovë | Makina | Vetura | Kia | Pregio | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Dje 21:37 Vetura , Shtip

Kia Pregio

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 01:14 Vetura , Vinicë

Kombe KIA Pregio -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Pri 10:40 Vetura , Shkup , Çuçër-Sandevë

Kia Pregio

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 13:06 Vetura , Kavadar , Rosoman

Kia Pregio

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Qer 17:54 Vetura , Veles

Kia Pregio

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Korr 11:55 Vetura , Manastir

Kia Pregio

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 17:56 Vetura , Kriva Pallankë

Kia Pregio -99

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 21:48 Vetura , Sveti Nikollë

KIA Pregio -99

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 12:20 Vetura , Prilep

Kia Pregio -00

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 12:33 Vetura , Dibrë

Kia Pregio RS 2.8 diessel -00

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim