Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Kia

Besta , 8
Capital , 8
Carens , 24
Carnival , 60
Cerato , 12
Clarus , 14
K2500 , 2
K2700 , 1
Magentis , 5
Optima , 5
Picanto , 45
Pregio , 13
Pride , 19
Retona , 2
Rio , 65
Sephia , 30
Shuma , 7
Sorento , 151
Soul , 7
Sportage , 148
Venga , 8
cee´d , 99
pro_cee´d , 19

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Kia | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Pri 11:20
Линк
Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам KIA SPORTAGE 2020

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Dje 20:10 Vetura  ·  Kia  ·  pro_cee´d  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kia Pro Ceed 1.6 CRDI 116KS SPORT ПЕРФЕКТНА!

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 14:28 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE PRODAVA KIA CEED 1.6 CRDI 90KS 2008g!

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 21:30 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Karposh

KIA SPORTAGE 1.7CRDI 2017 NEUVEZENA PRV SOPSTVENIK

17 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
17 Pri 14:36 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Butel

TOP KIA CEE"D/ PLIN A-TEST/ FULL OPREMA/ REGISTRIRANA/ ZAME

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 10:35 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Manastir

KIA CEED 1.4 16V BENZIN--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

5 190 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 23:21 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Venga  ·  Shkup

KIA VENGA 1.4 CRDI FUL OPREMA ODLICNA 2011 GOD

5 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 20:46 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup

KIA C'eed 1.6 CRDI 2013 AVTOMATIK NAJ FUL OPRMA FABRIKA

8 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 22:02 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Soul  ·  Shkup

KIA SOUL 1.6 CRDI FUL OPREMA ODLICNA 2010 GOD

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 18:33 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

KIA CEED 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 17:03 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Ilinden

Kia Sportage 1.7 crdi Panorama 2013 Godina

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 11:20 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам KIA SPORTAGE 2020

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 00:49 Vetura  ·  Kia  ·  Rio  ·  Prilep

Kia Rio 2023god. Ne cela godina stara 5000km!

16 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 22:26
Линк
Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Strumicë

Kia Ceed SW 1.6 CRDI, Registrirena cela godina

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 08:46
Линк
Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Neuvezena KIA Sportage 2019 1.6 GDI prv sopstvenik

17 390 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Pri 08:02 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Manastir

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 13:54 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ПРОДАВА Не увезено користено возило KIA SPORTAGE 2017

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Pri 09:55 Vetura  ·  Kia  ·  Optima  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

KIA OPTIMA 1.7CRDi 136hp 2013g ������������

14 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 09:41 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Rio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kia Rio 1.2 benzin 2012 god Avto M&S

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 05:13 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

KIA SORENTO 2.5 125KW(170KS) 2006

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 15:04 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Soul  ·  Ohër

KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 160000KM NOV UVOZ -10.MT Auto

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 11:17 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Ohër

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS NOV UVOZ PERFEKTNA - 09.MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 10:59 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Ohër

Kia Ceed 1.6 CRDI 90 ks 120000km 08..MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Mar 07:11 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

KIA SPORTAGE 1.6 2014

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Mar 16:20 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Strumicë

Kia Ceed 1.6 66kw 90ks 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
26 Mar 08:46 Vetura  ·  Kia  ·  Carens  ·  Shkup  ·  Karposh

KIA CARENS 2.0-DISEL

1 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 11:42 Vetura  ·  Kia  ·  Carnival  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kia Carnival 2002

3 000 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 16:57 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Besta  ·  Kumanovë

KIA K2900 2.9 CRDI DIESEL 10 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Mar 16:30 Vetura  ·  Kia  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam Kia Avela

70 000 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Mar 16:28 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kia ceed 1.4 benzin

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 02:53 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Tetovë  ·  Tearcë

Kia Sorento 4x4

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 22:40 Vetura  ·  Kia  ·  Picanto  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава Kia Picanto 1.O-benzin

2 200 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Mar 08:58 Vetura  ·  Kia  ·  pro_cee´d  ·  Koçan

Kia Proceed

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 18:38 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Kumanovë

KIA CEED 1.6CRDI 115ks 16V

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 08:07 Vetura  ·  Kia  ·  Rio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kia Rio 2019

7 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 11:03 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Çair

Prodavam KIA Sportage 1.6 GDI Benzin

21 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Mar 16:59 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Butel

Kia ceed

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 14:35 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Prilep

Kia Sportage 1.7 CRDI

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 12:30 Vetura  ·  Kia  ·  Rio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kia Rio 1.3 2002 odlicno socuvana - neuvezena

1 700 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Shk 20:28 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Kriva Pallankë

Kia Sorento dizel 2005

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 08:59 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Veles

KIA CEED 1,4 CRDI - 2013 - A.C. AVTO ALEX

7 980 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Shk 21:12 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kia - Sportage 2.0 CRDI 2WD

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 10:32 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Kriva Pallankë

KIA CEED 1.4i 80kw 109ks BENZIN/PLIN ATEST NEUVEZENA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 12:03 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kia Sportage 1.7crdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 01:57 Vetura  ·  Kia  ·  Rio  ·  Shkup

Kia rio 1.2 so 80.000km neuvezeno prv gazda

6 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
31 Jan 22:46 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Manastir

kia seed

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 14:05 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

KIA CEED SPORTY WAGON 1.4 66kw FACELIFT MODEL KAKO NOVA TOP

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Jan 16:16 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Shtip

KIA SORENTO 2.2 CRDI AWD 2015 PLATINUM EDITION

18 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
17 Jan 18:18 Vetura  ·  Kia  ·  pro_cee´d  ·  Shkup  ·  Butel

Kia ceed 2009 benzin plin

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 20:23 Vetura  ·  Kia  ·  K2500  ·  Shkup  ·  Karposh

Kia K2500

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Dhj 08:37 Vetura  ·  Kia  ·  Rio  ·  Shkup  ·  Karposh

Kia Rio 1.4 cvvt 109 hp 2012

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Kia | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione