Sveti Nikollë | Makina | Vetura | Kia | Sorento

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Dje 21:59 , ,

Kia Sorento moze zamena

6 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:26 , ,

Kia Sorento

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 10:38 , ,

Kia Sorento 2.5 140 ks NEUVEZUVAN

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Jan 20:27 , ,

KIA SORENTO -07

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 17:34 ,

Kia Sorento

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Jan 08:48 , ,

Kia Sorento 2.5

5 500 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 20:59 , ,

Kia Sorento

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 21:47 , ,

Kia Sorento 2.5 CRDI 103kw 140ks

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:13 ,

Kia Sorento

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 12:14 , ,

Kia Sorento -03 vo ekstra sostojba Itno

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim