Kavadar | Makina | Vetura | Lancia | Delta

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


25 Jan 21:07 Shitorja ,

LANCIA DELTA 1.6 MULTIJET 88KW AVTOMATIK EURO 5

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 20:35 Shitorja ,

Lancia Delta 1.6 multijet panorama moze i zamena

5 199 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 16:57 ,

LANCIA DELTA 1.9 MJTD TwinTurbo 16V

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 23:08 ,

Lancia Delta mnogu socuvano

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 18:53 Shitorja ,

VW PASSAT 1.9TDI VARIANT AUTOMATIK HIGHLINE-05

2 800 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Qer 08:19 , ,

Lancia Delta 1.6multijet 120ks euro 5

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Pri 01:32 , ,

Lancia Delta 1,6D 120ks - Najvisoko nivo na oprema

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 20:53 ,

Lancia Delta

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 11:36 ,

Lanica Delta 1.6 plin benzin

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim