Vallandovë | Makina | Vetura | MINI | Cooper S

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


31 Maj 19:17 Shitorja ,

MINI COOPER S CABRIO -05 FUL OPREMA ODLICEN 1.6

4 999 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 22:57 , ,

MINI COOPER S benzin/plin

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 02:26 ,

Mini Cooper S 1.6 i Turbo

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Nën 13:49 , ,

MINI COOPER S

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 09:38 , ,

Mini Cooper S

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 13:33 ,

Mini Cooper

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 01:37 , ,

Mini Cooper

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 16:37 , ,

Mini cooper S

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 20:13 ,

MINI Cooper S vo odlicna sostojba od Shvajcarija

5 400 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 11:55 ,

Mini Cooper S Turbo

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim