Vallandovë | Makina | Vetura | MINI | One D

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


17 Maj 12:29 Shitorja ,

MINI ONE 1.4 DIZEL 55kw 6-brzini 05god. AVTOCENTAR

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 09:07 , ,

MINI ONE 1.4 D

3 700 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 09:39 ,

MINI ONE D 1.4 D4D -06

4 099 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 18:56 , ,

MINI ONE D 1.6 panorama

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Tet 16:16 , ,

Mini One D

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 11:03 , ,

Mini ONE D

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 23:10 Shitorja ,

MINI ONE D 1.4

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 21:55 , ,

Mini ONE D

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 23:51 ,

Mini Cooper 1.4 Dizell

4 100 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim