Vallandovë | Makina | Vetura | Nissan | Sunny

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


22 Jan 07:23 ,

Nissan Sunny 2.0

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 22:22 , ,

Nissan Sunny 1.4 -91 plin reg do maj до 2020

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 13:46 , ,

NISSAN SUNNY 2.0 DIESEL

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Gush 23:18 , ,

Nissan Sunny Atest Plin

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 19:47 ,

Nissan Suny

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 12:33 , ,

NISSAN SANY

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 13:46 , ,

Nissan Sunny - 91

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 12:32 , ,

Nissan Sunny registriran do mart 2019

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 23:00 , ,

Nissan Sunny

680 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 23:24 ,

Nissan Sunny moze i za delovi

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim