Zërnoc | Makina | Vetura | Opel | Insignia

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


08 Maj 11:21 Shitorja ,

Opel Insignia 1.6CDTi 136HP BUSINESS

10 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Maj 21:33 Shitorja ,

Opel Insignia 1.6CDTI 136HP AUTOMATIC

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 21:21 Shitorja ,

Opel Insignia TOURER 1.6CDTi 136HP BUSINESS

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 12:31 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX

11 300 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 12:31 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 19:43 ,

OPEL INSIGNIA -09

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Dhj 22:31 ,

Opel Insignia

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 17:11 ,

Opel Insignia -08

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 19:31 ,

Opel Insignia 2.0CDTI

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Gush 11:29 ,

Opel Insignia 2.0

10 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim