Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Opel Insignia

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Opel Insignia | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 17:34 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup

OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI 110KS EXECUTIVE 2018/2019G

14 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 13:40 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ohër

Opel Insignia Grand Sport Innovation 2.0 CDTi АТ8

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:26 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Insignia 1.6cdti AutoMilano

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 19:18 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Insignia 2017

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Pri 10:38 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kriva Pallankë

Opel Insignia 2.0CDTi COSMO/NAVI/XENON *MOZNOST NA RATI* -10

7 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 13:47 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kumanovë

Opel Insignia, vredi da se vidi

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 11:31 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Manastir

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI **AVTOMATIK***96KW-131KS***EURO 5***2

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 14:10 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Veles

Opel Insignia 2.0CDTI 96kw A.C Avto Alex Veles

6 680 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 09:16 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Insignia 2.0

89 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 14:40 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ohër

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 KS KOZA LED PDC- 10.MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 11:05 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ohër

Opel Insignia 2.0cdti 131ks cosmo navi led pdc 2010 MT Auto

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Pri 13:28 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kriva Pallankë

Opel Insignia station wagon 2.0cdti 170ks cosmo Vip Auto

13 950 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 13:45 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Оpel Insignia 2009g 2.0cdti neuvezena mozna zamena

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:21 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Negotinë

Opel Insignia 1.6 CDTi

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 02:16 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Gostivar  ·  Vrapçisht

Opel Insignia 2.0 2011 prv vlasnik novi gumi 139.000KM

9 200 MKD

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 16:05 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Insignia 2.0 cdti 2013

89 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 14:47 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Centar

Opel Insignia 1.6 cdti

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Mar 13:32 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Insignija neuvezena so servisna kniska od Olimpija

6 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 11:03 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Butel

Opel insignija

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Mar 23:10 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Centar

Opel Insignia Sport 2.0 CDTI

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 15:33 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPEL INSIGNIA GRAND SPORT 1.6 AUTOM DIESEL 2019 AUTO RISTESK

15 890 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Mar 23:17 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Centar

OPEL INSIGNIA SALOON 2011 2.0 CTDI 158HP - проблем со мотор

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 21:18 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prilep

Opel insignia 2.0 CDTI

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 12:20 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kriva Pallankë

Opel Insignia 2.0CDTi 152.000km Bi-Xenon Moznost na rati -16

10 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Shk 17:19 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel Insignia 2.0 cdti

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 20:56 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kriva Pallankë

Opel Insignia 2.0CDTI 131KS COSMO/NAVI MOZNOST NA RATI-2010

7 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 08:33 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Koçan

Opel Insignia sports-tourer 2.0cdti 170hp business edition

16 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Jan 13:39 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Koçan

OPEL INSIGNIA STATION-WAGON 1.6CDTI 136HP INNOVATION AUTOMAT

15 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 11:29 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 14:59 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Koçan

Opel Insignia sports-tourer 1.6cdti 136hp automatic

14 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 08:38 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Insignia 1.8 99.000 km

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Jan 08:39 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Koçan

Opel Insignia sports-tourer 1.6cdti 136hp elegance

18 600 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Jan 08:39 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Koçan

Opel Insignia sports-tourer 1.6dti 136hp

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Jan 18:03 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

opel insignia

03 Jan 09:54 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Koçan

Opel Insignia sports tourer 1.6d ecotec 136hp

14 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Dhj 16:51 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kumanovë

Се продава Opel Insignia

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Dhj 13:05 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Koçan

Opel Insignia grand sport berline 1.6cdti 136hp

15 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Dhj 10:45 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kriva Pallankë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 136KS.KARAVAN DINAMIK LINE MODEL

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 14:08 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Koçan

Opel Insignia Sports-Tourer 2.0cdti 140hp

8 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 13:03 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Koçan

Opel Insignia sports-tourer 1.6cdti ecotec 110hp

13 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Dhj 23:20 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Ilinden

Opel insignia 2.0 Cdti 118kw -160ks 2009 godina

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 17:19 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel onsignia GSI

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Nën 09:57 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel Insignia Grand sport 2.0

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 12:47 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel insignia 2.0 cdti cosmo paket

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 09:59 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OPEL INSIGNIA 1.6 TURBO D BUSINESS 136ks 2018 God

16 690 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 20:37 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Insignia 2.0 CDTI 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 21:12 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 08:43 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam OPEL INSIGNIJA nova pod garancija 7 godini, kupena

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Sht 18:09 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Opel Insignia GSi 2.0 230ks AT9 turbo benzin

37 500 EUR Намалена цена

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Sht 14:42 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160KS COSMO

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Opel Insignia | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione