Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Gostivar

Golf , 40
Passat , 20
Bora , 1
Lupo , 2
Polo , 7
Sharan , 3
Touareg , 2
Touran , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Gush 15:41 , ,

Golf 3 1.9 dizel

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Gush 12:33 , ,

Golf 3 1.9 dizel

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Korr 08:54 , ,

Golf V 1.9

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Dhj 11:00 , ,

VW Golf 5 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 23:27 , ,

VW Sharan 1.9 dizel 2009 itno

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 19:41 , ,

VW Golf 3 1994

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 02:35 , ,

se prodava

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 02:31 , ,

se prodava

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 14:16 , ,

Touareg 2.5 TDİ QUATRO ,Top Sostojba

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 11:33 , ,

Shitet pasat

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 21:11 , ,

Motor za VW Golf 6 plus

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 23:16 , ,

passat b7

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Dhj 01:18 , ,

vrapcist

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Tet 20:04 , ,

VW Passat 2.0tdi -05

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 20:04 , ,

VW Passat 2.0tdi

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 19:59 , ,

VW GOLF 3

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 19:31 , ,

VW Golf 2.0 FSİ

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Dhj 13:41 , ,

VW Passat -12

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 04:08 , ,

Golf5 1.9 4motion105hp

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 00:14 , ,

VW Sharon

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 17:21 , ,

VW Passat

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Mar 20:31 , ,

VW Golf 5 tdi 2.0 -08

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 21:28 , ,

VW Passat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 14:57 , ,

VW Golf 5 2.0TDI moze zamena

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 22:16 , ,

VW POLO 1.4 TDI Eco-Motor R-line

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Nën 16:25 , ,

VW TOURAN

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 18:45 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 116 KS 6 BRZINI

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 12:21 , ,

VW Sharan

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 19:07 , ,

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 04:27 , ,

VW Polo

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Qer 12:41 , ,

VW Golf 3

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 19:03 , ,

VW Golf 5 2.0 TDI FULL OPREMA 140 KS

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 19:14 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 110KS

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 11:06 , ,

VW Polo

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 16:45 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 110 KS

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 13:07 , ,

VW Golf 3 tdi karavan

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 23:12 , ,

VW Golf moze zamena

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 22:59 , ,

VW Passat 4motion

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 15:27 , ,

VW Passat 1.9 tdi

2 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 20:26 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 17:05 , ,

VW Passat 4x4

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 19:16 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 12:54 , ,

VW Touareg 5.0tdi 313ps moze zam so doplata

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 12:51 , ,

VW Golf 3

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 17:08 , ,

VW Passat 2.0 Dizel

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 01:31 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 77kw

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 22:20 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 77kw 169000km

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 22:27 , ,

VW Golf 3 vr6 2.8i

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 16:40 , ,

VW Golf -04

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 22:03 , ,

VW Passat 1.9 TDI 131ks -02

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Gostivar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione