Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Punë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Punë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 14:55
Линк
Shitore Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Нудиме работа

11 Dhj 10:59 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Elektrichari Elektromonteri

05 Dhj 10:44 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Karposh

Gradezen Inzener ovlastuvanje B

22 Nën 18:02 Inxhinieri  ·  Kratovë

Se baraat zidari

18 Sht 12:32 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se baraat montazeri na liftovi

26 Gush 13:11 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ovlastuvanje A

100 MKD

17 Gush 17:42 Shitore Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara elektroinziner proektant

17 Gush 17:28 Shitore Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Centar

Се бараат електроинсталатери

28 000 MKD

02 Korr 14:17 Inxhinieri  ·  Shkup

Se bara gradezen inzenjer

14 Shk 11:55 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara serviser

14 Shk 08:54 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Masinski inzener nudi A ovlastuvane

100 MKD

10 Nën 15:45 Shitore Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se bara operator na CNC masina

14 Tet 14:13 Shitore Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Butel

Dini Metal ima otvoreni rabotni pozicii

29 Gush 04:17 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Karposh

Senior Frontend Engineer

23 Qer 14:54 Shitore Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Karposh

Se vrabotuva operator za CNC masina

09 Shk 12:19 Shitore Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara elektricar

05 Jan 19:37 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Zavaruvac

30 Nën 20:28 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Karposh

Se baraat monteri zavaruvaci

28 Nën 19:39 Shitore Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Centar

Bakso Dooel ima potreba od elektro inzener

10 Sht 21:47 Shitore Inxhinieri  ·  Prilep

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

29 Korr 07:18 Inxhinieri  ·  Shkup

Fiksen paravan

03 Maj 21:32 Inxhinieri  ·  Veles

batam rabota

02 Pri 15:34 Inxhinieri  ·  Shkup

Iskop na bunari

02 Pri 15:10 Inxhinieri  ·  Shkup

Iskop na bunari

22 Shk 16:17 Inxhinieri  ·  Shkup

Baram rabota

13 Shk 01:39 Inxhinieri  ·  Shkup

Baram rabota

29 Tet 23:08 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Оглас за техничко лице

16 Sht 14:22 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Centar

Oglas za inzener

10 Sht 13:36 Shitore Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se baraat elektricari

19 Gush 10:36 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara rabota oblast Elektrika Pametni instalacii

20 Maj 20:43 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Gradba m2 73-77 €

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Punë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione