Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Punë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Punë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Shk 16:27
Линк
Shitore Nderitim dhe arhitekturë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Pomosnik Asistent

32 000 MKD

21 Shk 16:18
Линк
Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Вработен во фаст фуд


Sot 00:34 Shitore Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavacka za vo burekgilnica

Dje 20:22 Të tjera  ·  Shkup

HOTEL IMA POTREBA ZA RECEPCIONER

Dje 16:45 Shitore Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Karposh

Potreben e vozac so E

Dje 15:38 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara zena za rabota

Dje 13:45 Shitore Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Butel

Se baraat sobarki

Dje 11:27 Shitore Turizëm dhe Hotelieri  ·  Shkup  ·  Centar

Hotel Fama bara recepcioner recepcionerka

25 000 MKD

Dje 10:33
Линк
Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VOZAC C I E KATEGORIJA

22 Shk 19:25 Industri dhe Prodhimtari  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Pekara vrabotuva prodavacka

22 Shk 19:24 Industri dhe Prodhimtari  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Pekara vrabotuva prodavacka

22 Shk 18:36 Punë jashtë vendit  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Rabota vo Hrvatska Sobarki-Higienicarki

22 Shk 15:42 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Profesor po francuski jazik

22 Shk 14:54
Линк
Shitore Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Centar

Taksi kompanija bara vozaci

22 Shk 12:02 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara kelner so iskustvo

22 Shk 12:02 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara pomosnik kuvar za vo kujna

22 Shk 11:52 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara skaradzija so iskistvo

22 Shk 11:52 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara gotvach so iskustvo

22 Shk 08:33 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Baram neguvatel-ka i pomos po doma

21 Shk 21:21 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE BARA VOZAC ZA KOMBE

21 Shk 21:06 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Majstor za burek

21 Shk 17:03
Линк
Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Karposh

1020 bara personal

21 Shk 16:27 Shitore Nderitim dhe arhitekturë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Pomosnik Asistent

32 000 MKD

21 Shk 16:18
Линк
Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Вработен во фаст фуд

21 Shk 13:19 Transport dhe Distribuim  ·  Shtip

VOZACH ZA MEGJUNARODEN TRANSPORT

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Punë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione