Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Занаетчии - Пазар3 услуги


Дел од услугите кои секојдневно се огласуваат на Пазар3.мк се и услугите кои ги нудат занаетчиите како што се: водоинсталатери, градежни работници, електричари, гипсери, молери, и други мајстори.


Доколку Ви е потребен ваков тип на услуга разгледајте ги сите огласи и најдете соодветно решение за Вашите потреби, лесно, брзо и едноставно.21 апр. 21:53
Linku:
Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Илинден

Gips karton, moleraj, fasadi

7 ЕУР


Денес 13:23 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elektricar

1 000 МКД

Денес 11:57 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Stiroporni fasadi so VRVEN KVALITET

1 ЕУР

Вчера 23:24 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje krsenje plocki zidovi

Вчера 23:22 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Rusenje krsenje secenje beton

Вчера 21:56 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Бутел

Parketarski uslugi

Вчера 13:58 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Krecenje i moleraj na stanovi i kuki

60 МКД

Вчера 13:55 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

KROV, POPRAVKA,SANACIJA, PROMENA

600 МКД

22 апр. 20:38
Linku:
Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Helix Design

22 апр. 10:33 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Материјали за нокти

20 000 МКД

22 апр. 02:12 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Elektricar so iskustvo

21 апр. 21:53
Linku:
Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Илинден

Gips karton, moleraj, fasadi

7 ЕУР

21 апр. 00:30 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Izrabotka kosulica iborcuk

20 апр. 21:06 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

PARKETAR BOBAN

20 апр. 12:05 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Haus majstor

20 апр. 09:18 Занаетчии  ·  Битола

Plockar lepenje plocki

20 апр. 07:41 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Iskusen elektroinstalater elektricar

19 апр. 16:14 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Krsenje rusenje secenje beton

18 апр. 12:04 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stiropor fasadi so vrven kvalitet

18 апр. 02:38 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Elektricar so iskustvo

17 апр. 14:07 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Moler gipsar fasader


Потребна Ви е промена на електричната инсталација? Сакате да ја реновирате дневната соба? Или пак да ги промените прозорите?


Се наоѓате на вистинското место! Тука, во оваа категорија на Пазар3.мк, лесно, брзо и едноставно може да најдете електричари, водоинсталатери, монтери на ПВЦ дограма, и многу други услуги.Водоинсталатерски услуги - Пазар3.мк


Ангажирајте водоинсталатер преку Пазар3.мк!


Дел од услугите што ги нудат водоинсталатерите на сајтот се: поправка на дефетки, одзатнување на канализации машински и со употреба на сајли, реновирање на купатила, замена на постоечки одвод со нов pvc пластичен одвод, поправка на мијалници, чешми, туш кабини, монтажа на нова санитарија, и многу друго.Електричарски услуги - Пазар3.мк


Услугите што ги нудат стручните и висококвалификувани електричари на Пазар3.мк се: изведба на сите видови на електрични инсталации, отстранување на дефекти, поправка на електрични шпорети, поправка на спратни табли, поставување на штекери, прекидачи, индикатори, лустери, монтажа на кујнски елементи, монтажа на електрични апарти во купатила итн.Молерски, Гипсарски и Фасадерски услуги


Разни молерски услуги: молерај, глетување, бојадисување и друго секојдневно се огласуваат на Пазар3.мк!


Рушење ѕидови, поставување ламинат, плочки и паркет, поставување гипс картон, изградба на надворешни огради, и многу други услуги ќе најдете во оваа категорија на сајтот.Разгледајте ги сите огласи или користете го филтерот за пребарување за полесно и побрзо да ја пронајдете услугата која Ви е потребна.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации