Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shitja me shumicë/Mall

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shitja me shumicë/Mall , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Pri 22:15 Prodhime ushqimore  ·  Demir Hisar

Se prodava MED planinski

500 MKD

24 Mar 23:34 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Priroden planinski med

550 MKD

18 Mar 16:30 Prodhime ushqimore  ·  Kavadar

Se prodava 100% priroden med

14 Mar 01:23 Prodhime ushqimore  ·  Prilep

Sisinja od 1l.

04 Mar 14:32 Prodhime ushqimore  ·  Veles

MED PCELIN DOMASEN

600 MKD

17 Shk 18:45 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Centar

Вино и Ракија

180 MKD

15 Shk 08:13 Shitore Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Maticen mlec Pcelarstvo Dodevski

150 MKD Намалена цена

02 Shk 17:17 Prodhime ushqimore  ·  Shtip

Domasna rakija

200 MKD

25 Jan 11:58 Prodhime ushqimore  ·  Tetovë  ·  Jagunoc

Magaresko mleko

2 500 MKD Намалена цена

17 Jan 08:53 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Ilinden

Чист, природен лој од гуска

600 MKD

05 Jan 20:06 Prodhime ushqimore  ·  Kavadar

Se prodava 100% priroden med

03 Jan 21:37 Prodhime ushqimore  ·  Negotinë

Crven piper

23 Dhj 22:39 Prodhime ushqimore  ·  Shkup

Se prodava med (sumski, livadski, bagrem I kosten)

500 MKD

13 Dhj 16:13 Prodhime ushqimore  ·  Manastir

Природен ливадски мед

500 MKD

07 Dhj 11:54 Prodhime ushqimore  ·  Vallandovë

Sok od kalinka

140 MKD

31 Tet 08:25 Prodhime ushqimore  ·  Radovisht

Se prodava badem

160 MKD

20 Tet 18:14 Prodhime ushqimore  ·  Negotinë

Се продава ПРИРОДЕН ливадски мед

19 Tet 23:05 Prodhime ushqimore  ·  Shtip

Priroden med od calija draka

500 MKD

16 Tet 12:31 Prodhime ushqimore  ·  Kriva Pallankë

Priroden bagremov i livadski med

600 MKD

15 Tet 02:36 Prodhime ushqimore  ·  Negotinë

VINO CABERNET SAUVIGNON

10 Tet 11:02 Shitore Prodhime ushqimore  ·  Ohër

Rakija Dunja

950 MKD

26 Sht 22:06 Prodhime ushqimore  ·  Kratovë

PRODAVAM PRIRODEN KRATOVSKI MED

600 MKD

30 Gush 10:53 Prodhime ushqimore  ·  Shtip

Med od 2023 godina

22 Gush 20:33 Prodhime ushqimore  ·  Gostivar

Продавам Прориден Мед

800 MKD

10 Gush 11:31 Prodhime ushqimore  ·  Ohër  ·  Debarcë

Godinasen med

600 MKD

02 Gush 20:07 Prodhime ushqimore  ·  Veles

Продавам ливадски мед

500 MKD

17 Korr 11:36 Prodhime ushqimore  ·  Kavadar

Mastika i rakija

09 Korr 10:10 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Centar

Bubble Tea bobici

1 250 MKD

22 Qer 10:49 Prodhime ushqimore  ·  Vallandovë

Kartonska ambalaza za lubenica

29 Maj 10:10 Prodhime ushqimore  ·  Veles

Palenta na golemo

20 MKD

14 Maj 12:32 Prodhime ushqimore  ·  Vinicë

Domasna lozova rakija

160 MKD

14 Maj 06:32 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Priroden planinski med

600 MKD

13 Maj 10:13 Prodhime ushqimore  ·  Kavadar

Tikveska rakija

130 MKD

12 Maj 05:01 Prodhime ushqimore  ·  Ohër

Vaj ulliri

09 Maj 16:15 Prodhime ushqimore  ·  Veles  ·  Çashkë

Ovco sirenje na golemo

08 Maj 12:05 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Zelenikovë

Cokolado Ferero Nutela

10 EUR

08 Maj 12:03 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Energetski i bezalkoholni gazirani pijaloci

50 EUR

04 Maj 14:20 Prodhime ushqimore  ·  Negotinë

Crven piper

300 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione