Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shitja me shumicë/Mall

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shitja me shumicë/Mall , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:42
Линк
Të tjera  ·  Ohër

ИН КОНТРОЛ БН Доо ОХРИД

Sot 10:24
Линк
Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OTPAD - ODKUP Na Staro Zelezo


08 Pri 23:00 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OTPAD - OTKUP Na Staro Zelezo

Sot 12:31 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

ОДВОДЕН ПВЦ КАНАЛ

500 MKD

Sot 10:24 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OTPAD - ODKUP Na Staro Zelezo

Sot 10:19 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Strec folija

407 MKD

Sot 09:50 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

СИПОРЕКС БЛОК

120 MKD

Dje 11:42
Линк
Të tjera  ·  Ohër

ИН КОНТРОЛ БН Доо ОХРИД

Dje 07:45 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Кутии за храна, Kutii za hrana

3 MKD

17 Pri 15:23 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Sopisht

PRODAVAM DVE DRVA OD OREV STARI 50 GODINI

1 EUR

16 Pri 21:04 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Kumanovë

Буриња

15 Pri 22:15 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Veles

Orevi == eko sredina Smilovci

130 MKD

14 Pri 02:10
Линк
Veshje dhe Tekstil  ·  Kumanovë

Нитрилни ракавици S M L

350 MKD

13 Pri 10:47 Shitore Të tjera  ·  Shkup

ukrasna akril kutija za shminki akcesoari

599 MKD

12 Pri 20:50 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Centar

Dukser Jack and Jones

2 000 MKD

12 Pri 20:34 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Ambalaza.MK

1 MKD

12 Pri 08:55 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Peleti A1 klasa 230den/15kg

09 Pri 13:58 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Inox kiselina gel za varovi www.inotek.mk

950 MKD

08 Pri 09:59 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Потопни пумпи со нож

15 000 MKD

08 Pri 09:52 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Потопни пумпи INTOX

7 000 MKD

08 Pri 09:46 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Потопни пумпи GRLX

6 800 MKD

08 Pri 09:41 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Потопни пумпи TOP S

4 000 MKD

08 Pri 09:39 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Потопни пумпи TOP

3 800 MKD

07 Pri 22:15 Prodhime ushqimore  ·  Demir Hisar

Se prodava MED planinski

500 MKD

06 Pri 10:59 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Evropski i kineski paleti

06 Pri 10:45 Shitore Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Kërçovë

Konec T-2000

150 MKD Намалена цена

06 Pri 10:45 Shitore Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Kërçovë

Najlonski vreki

06 Pri 10:44 Shitore Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Kërçovë

Konec za baliranje

150 MKD

06 Pri 08:45 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Sijalici, svetlosni tela mnogu evtino

1 MKD

06 Pri 08:37 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Филтрација на вода

6 500 MKD

06 Pri 06:43 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Повеќестепени Пумпи

10 000 MKD

06 Pri 06:30 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Хидрофорска пумпа PM 45

3 500 MKD

06 Pri 06:29 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Потопни пумпи - Ракети

1 MKD

06 Pri 06:16 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Петостепена пумпа VKP 5-05 INOX

11 000 MKD

06 Pri 06:13 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Вакумска пумпа VPI 100 INOX

8 500 MKD

06 Pri 06:12 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Вакумска пумпа VPJ 100

8 000 MKD

06 Pri 06:10 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Вакумска пумпа VPJ 80

7 000 MKD

04 Pri 14:12 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Staklo za filtracija na bazen,pesok za bazen

800 MKD

03 Pri 10:29 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mast za prehrambena industrija Inotek

950 MKD

02 Pri 09:32 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам пластични буриња

650 MKD

01 Pri 23:02 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Соларни Панели 400w/405w

63 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione