Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shitja me shumicë/Mall | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shitja me shumicë/Mall , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

18 Shk 16:49
Линк
Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Briketi za ogrev

15 MKD Намалена цена


18 Shk 16:49 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Briketi za ogrev

15 MKD Намалена цена

14 Dhj 20:50 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Peleti

170 MKD

08 Dhj 17:05 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

INVENTAR KOMPLETEN ZA MARKET

12 Nën 20:03 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Butel

Koza za proizvodstvo na jakni

18 Jan 21:34 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Prodavam pivski gajbi

350 MKD

16 Dhj 20:52 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Rasvetni tela

2 000 EUR

12 Tet 09:35 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Butel

Se bara Komercijalist

21 Jan 12:47 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Prirodni glicerinski sapuni

130 MKD

02 Qer 14:52 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Butel

Domasni jajca

22 Maj 14:47 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Butel

Pecen naut

90 MKD

24 Mar 19:03 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Butel

Detelina

12 Mar 19:39 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Butel

Seme od facelija

21 Shk 11:12 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava ukrasna kolicka izrabotuva

700 MKD

10 Maj 16:22 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Butel

Jagodi Holandski

150 MKD

02 Dhj 23:03 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Briketi buka besplatna dostava

02 Sht 15:45 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Mleko od Magarica

08 Pri 18:18 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Butel

DETSKI TEKSTIL

03 Pri 11:21 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Butel

BIOHUMUS-ORGANSKO GJUBRIVO I KALIFORNISKI CRVI

15 MKD

26 Mar 19:29 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Butel

Organsko Gjubrivo

27 Shk 04:30 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Butel

Prelza

25 Nën 18:18 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

MED

350 MKD

18 Sht 14:40 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Butel

Bela prezla ekstra kvalitet

06 Korr 11:55 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Se bara sofer distributer i rabotnik

28 Pri 16:14 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Butel

Shalvari

07 Mar 12:19 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

TEPISI I MUSAMA PO NISKI CENI

1 500 MKD

10 Jan 02:56 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

TAPETI

03 Jan 12:59 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Butel

KALIFORNISKI CRVI BIOHUMUS I SADNICI

15 MKD

18 Dhj 16:47 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Tegli i sisinja

14 Dhj 17:06 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Butel

Detelina

11 Nën 12:44 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Butel

SADNICI BIOHUMUS I KALIFORNISKI CRVI

15 MKD

12 Tet 10:05 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Butel

SADNICI BIOHUMUS I KALIFORNISKI CRVI

10 MKD

10 Sht 15:52 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Bizhuterija toptan mnogu evtino

23 Korr 15:50 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Sisenca od 120ml i 200ml

5 MKD

17 Maj 20:15 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Butel

Paulovnia Paulownia Paulovnija

10 Mar 22:12 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Butel

Drasa te arres

05 Mar 21:52 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Butel

Gubrivo od kaliforniski glisti

05 Mar 10:44 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Bananski paketi plasticni gajbi i paketi

01 Mar 13:04 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Kancelariski stolici

14 Shk 19:46 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Butel

Paulovnia Elongata

30 Jan 21:09 Prodhime ushqimore  ·  Shkup  ·  Butel

Leb za sendvicari restorani ketering

100 MKD

10 Jan 19:38 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Butel

JACMEN

12 MKD

15 Dhj 14:24 Veshje dhe Tekstil  ·  Shkup  ·  Butel

Metraza za postelini i kebinja

04 Dhj 20:20 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

PRODAZBA I OTKUP NA EURO PALETI

27 Nën 13:53 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shkup  ·  Butel

Rasad Paulovnija Elongata

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione