Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 13:35 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Centar

Покуќнина

Sot 11:41 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Centar

Кујна

18 000 MKD

Dje 15:35 Mobilje për kuzhinë  ·  Gostivar  ·  Vrapçisht

komplet kujna

190 MKD

Dje 15:34
Линк
Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Karposh

продавам шанк

150 EUR

Dje 15:32 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Aracinovë

Mobilje salloni

15 000 MKD

20 Pri 10:54 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам кујна

10 000 MKD

19 Pri 23:45 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava koristena kujna Marles

200 EUR

17 Pri 16:44 Mobilje për kuzhinë  ·  Kumanovë

Kujna / Mebel/ elementi

500 EUR Намалена цена

14 Pri 14:57 Mobilje për kuzhinë  ·  Koçan

КУЈНА СО ВКЛУЧЕНИ АПАРАТИ

04 Pri 04:16 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Кујна

01 Pri 15:22 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава кујна со комплет бела техника

450 EUR Намалена цена

28 Mar 12:45 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Centar

Kujna

260 EUR

23 Mar 22:28 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Nova kujna so vkluceni aparati

1 000 EUR

22 Mar 17:14 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kujna so sporet

180 EUR Намалена цена

21 Mar 12:42 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

INVENTAR ZA RESTORAN/KAFANA

1 EUR

20 Mar 13:39 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

INVENTAR ZA RESTORANI

1 EUR

20 Mar 13:36 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

INVENTAR ZA KUJNA

1 EUR

14 Mar 02:50 Mobilje për kuzhinë  ·  Dibrë

Kujna nova

13 000 MKD

14 Mar 00:32 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava trepezariska masa i elektricen sppret

10 000 MKD

13 Mar 10:16 Mobilje për kuzhinë  ·  Dibrë

Кујна

13 000 MKD

11 Mar 19:40 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава кујна медиапан

650 EUR

09 Mar 12:31 Shitore Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Sadoper lavabo

190 EUR

08 Mar 15:39 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Centar

kujna, plakar tv komoda

1 MKD

07 Mar 18:00 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA AGOLNA KLUPA SO MASA

6 500 MKD

04 Mar 17:41 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam dnevna kujna sank

03 Mar 12:28 Mobilje për kuzhinë  ·  Prilep

Metalni elektrostatski plastificirani nogarki

400 MKD

03 Mar 11:11 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava nova mini kujna

19 500 MKD

03 Mar 11:08 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava nova mini kujna

19 500 MKD

28 Shk 18:56 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam komplet kujna od cisto drvo

18 000 MKD

23 Shk 13:31 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Centar

6 stola

1 000 MKD

22 Shk 08:06 Mobilje për kuzhinë  ·  Manastir

Povolna kujna

38 000 MKD

19 Shk 16:44 Mobilje për kuzhinë  ·  Gostivar

hitno se prodava kujna i troseti

06 Shk 13:13 Shitore Mobilje për kuzhinë  ·  Ohër

Vetrinа za razladuvanje

01 Shk 15:16 Mobilje për kuzhinë  ·  Ohër

Кујна од дрво

30 Jan 17:35 Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Karposh

Kujna

6 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione