Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на кујни и изработка на мебел по мерка

Во оваа категорија на Пазар3 ќе сретнете огласи за продажба на готови кујни, кујнски елементи и огласи за изработка на кујни по нарачка. Доколку се занимавате со дизајн и производство на кујни регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак сте во потрага по нова кујна, или половни кујнски елементи по одлични цени, разгледајте ги сите огласи на Пазар3.мк!


Денес 13:31 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

6 stola

1 000 МКД

Вчера 08:06
Линк
Кујнски мебел и опрема  ·  Битола

Povolna kujna

38 000 МКД

10 фев. 19:53 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava koristena kujna

5 000 МКД

08 фев. 14:35 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kujnski elementi

6 000 МКД

01 фев. 15:16 Кујнски мебел и опрема  ·  Охрид

Кујна од дрво

30 јан. 17:35 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kujna

6 000 МКД

22 јан. 14:54 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kujna

21 јан. 18:41 Кујнски мебел и опрема  ·  Струга

Kafemat

450 ЕУР

21 јан. 18:38 Кујнски мебел и опрема  ·  Струга

Kafemat

450 ЕУР

18 јан. 19:51 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Маса и столици

12 000 МКД

14 јан. 20:36 Кујнски мебел и опрема  ·  Битола

Продавам

11 јан. 20:52 Кујнски мебел и опрема  ·  Струмица

Se prodava kujna so shank povolno

07 јан. 18:04 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava kujna so asporator

5 000 МКД

03 јан. 17:07 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kujna

10 500 МКД

20 дек. 11:47 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava nova kujna

13 дек. 14:42 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Скопје

KUJNA

26 ноем. 17:33 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kujna

150 ЕУР Намалена цена

16 ноем. 17:27 Кујнски мебел и опрема  ·  Тетово

Кујна

600 ЕУР

05 ноем. 23:10 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava kujna

Изработка на кујни по мерка - Пазар3 огласи


Изработка на кујна по нарачка е чест избор на многумина, особено поради тоа што постои можност да се избере материјал, боја и дизајн на кујната по желба, но и најважно од се - може да се изработат различни модели на кујни кои целосно ќе одговараат на просторот во кој живеете.Во категоријата "Кујнски мебел и опрема" своите производи ги продаваат голем број на продавници и салони за мебел како што се: DOM DIZAJN ( изработка на економични и луксузни кујни од оплеменета иверица и медијапан), Дизајн МОДЕРНО Плус (салон за мебел), Кристијан Мебел (салон за мебел), и многу други.Доколку сакате да купите нова кујна, кујнски елементи, или да Ви изработат кујна по нарачка проверете ги огласите на Пазар3 селектирајќи ја опцијата "Претпријатија".
Огласи за продажба на половни кујни и кујнски елементи


Доколку Ви е потребна комплет кујна или само одреден кујнски елемент проверете ги Пазар3 огласите за продажба на половни кујни по навистина пристапни цени!


Кујни од медијапан, кујна со шанк, кујна од иверица, и разни други видови на кујни се продаваат на Пазар3. Често може да сретнете огласи за продажба на сочувана кујна користена краток период, која се продава поради селдиба и слично.


Разгледајте ги сите огласи на Пазар3 и направете одлична зделка при изборот на кујна!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации