Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

02 Mar 21:57 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava Lusteri Shiten Llustera

100 EUR

12 Shk 12:55 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

PRODAVAM PECHKA NA DRVA

100 EUR

11 Shk 17:48 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Shkup  ·  Butel

Лустери

4 500 MKD

11 Shk 17:30 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Shkup  ·  Butel

Внатрешни врати - дрво

30 Jan 17:05 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Butel

Prodavam garnitura

22 000 MKD

23 Jan 15:03 Rafte të ndryshme  ·  Shkup  ·  Butel

Vratichki / Lice za detska soba i polici

1 700 MKD Намалена цена

22 Jan 11:05 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Butel

Udobna garnitura - se prodava i odvoeno

120 EUR Намалена цена

16 Jan 20:54 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Butel

Trpezariska masa i stolici

3 000 EUR

14 Jan 22:37 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Butel

Garnitura trosed dvosed i fotelja

300 MKD

10 Jan 06:46 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Butel

Маса / Tavoline

60 EUR

05 Jan 12:36 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Butel

Кожна Гарнитура/маса

250 EUR

03 Jan 11:31 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Butel

Drveni stolici

2 000 MKD

17 Dhj 18:41 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Butel

Дрвена маса со гранит и 4 врати

1 500 EUR

17 Dhj 18:40 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Butel

Tроседот

350 EUR

17 Dhj 18:38 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Butel

Троседот + една фотеља

600 EUR

17 Dhj 18:38 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Butel

Железна маса со стакло

200 EUR

17 Dhj 18:37 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Butel

Две Фотелји

400 EUR

07 Dhj 14:14 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava detska soba

04 Dhj 23:45 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Butel

Tavoline pune / работна маса

2 500 MKD

03 Dhj 17:55 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Butel

Masa i stol

2 100 MKD

03 Dhj 15:50 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Butel

Koristen mebel poradi selidba

30 Nën 16:05 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Butel

Lavabo polukruzno bez chizma

1 000 MKD

30 Nën 15:13 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Butel

Naddusek Tencel

1 500 MKD Намалена цена

27 Nën 20:16 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Butel

Garnitura

30 000 MKD

27 Nën 17:06 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Butel

Terpezariska i klub masa

200 EUR

27 Nën 01:21 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Butel

Terpezariska i klub masa

200 EUR

25 Nën 15:32 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Butel

Маса

150 500 EUR

23 Nën 22:52 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Prodavam masa za kompjuter

22 Nën 15:54 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Butel

Продавам плакар

15 Nën 10:41 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Butel

Аголна гарнитура 280х190

12 000 MKD Намалена цена

12 Nën 17:01 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Butel

Detska soba

5 000 MKD

31 Tet 15:15 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Butel

Trosed,dvosed,fotelja i masicka

12 000 MKD

29 Tet 14:48 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Butel

3 Стази

3 000 MKD

24 Tet 22:14 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Butel

Plakari i sporet

24 Tet 21:49 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

izrabotka na drveni stalazi za vino

23 Tet 19:15 Rafte të ndryshme  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava plakar od detska soba

5 000 MKD Намалена цена

23 Tet 18:24 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Butel

Sedmosed GLANC NOV

15 000 MKD

21 Tet 23:15 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Butel

Tavoline me 6 karrike / Трпезарија со 6 столици

10 000 MKD

21 Tet 19:14 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Butel

Кревет 180х200 со два душека

6 000 MKD

17 Tet 22:49 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava dnevna garnitura trosed,dvosed i fotelija

150 EUR

17 Tet 00:42 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Butel

Se podaruva kauc

06 Tet 12:02 Rafte të ndryshme  ·  Shkup  ·  Butel

Prodavam dobro socuvan regal

7 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione