Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Tetovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Shk 16:19 Mobilje salloni  ·  Tetovë

Garnitura

450 EUR

20 Shk 16:03 Mobilje salloni  ·  Tetovë

Mebel kako

200 EUR

27 Jan 09:30 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tetovë

prodavam dusek aloe vera

10 000 MKD

25 Jan 12:50 Mobilje salloni  ·  Tetovë

Mobilje salloni

250 EUR Намалена цена

24 Jan 21:24 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tetovë

Dyer/Vrati

35 EUR

16 Jan 08:39 Të tjera  ·  Tetovë

Parcinja od iverici i plotni

1 MKD

10 Jan 02:03 Të tjera  ·  Tetovë

Kuklli za butici

45 EUR

05 Jan 04:15 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Prodavam mebel vo odlicna sostojba

18 000 MKD

04 Jan 20:52 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Prodavam mebel vo odlicna sostojba

18 000 MKD

03 Jan 12:17 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Се продава нова кожна фотеља.

24 Dhj 15:15 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Se prodava

2 000 MKD

23 Dhj 11:22 Mobilje salloni  ·  Tetovë

Garnitura 3/2/1+Tavolina+Tepiki

350 EUR Намалена цена

21 Dhj 09:35 Mobilje salloni  ·  Tetovë

Komoda per sallon

150 EUR

19 Dhj 09:48 Të tjera  ·  Tetovë

Avtomatski pakerki za seker 5gr.

03 Dhj 15:22 Mobilje salloni  ·  Tetovë

Se prodava garnitura i komoda

300 EUR

30 Nën 20:28 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

KANCELARISKI RABOTNI MASI

29 Nën 15:16 Mobilje salloni  ·  Tetovë

Garnitur per sallon

350 EUR

29 Nën 15:16 Mobilje salloni  ·  Tetovë

Komodë per sallon

150 EUR

23 Nën 22:52 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Se prodavat

80 EUR

23 Nën 13:28 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tetovë

Pet vrati

225 EUR

19 Nën 05:09 Të tjera  ·  Tetovë

KAMIN SO DRVO GUSS 85X70CM

200 EUR

17 Nën 12:38 Shitore Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Tetovë

Smart Ogledali so touch

55 EUR

17 Nën 12:38 Shitore Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tetovë

Led sina spot 30W armatura

490 MKD Намалена цена

16 Nën 17:27 Mobilje për kuzhinë  ·  Tetovë

Кујна

600 EUR

11 Nën 15:50 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tetovë

Dyshek HYBRID 200x160

20 000 MKD

05 Nën 11:21 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tetovë

Krevet za bebe (kako novo)

8 000 MKD

28 Tet 12:33 Të tjera  ·  Tetovë

Optika

27 Tet 09:02 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

So 8 stolici

400 EUR

26 Tet 12:15 Mobilje salloni  ·  Tetovë

SE PRODAVA FOTELJA

5 000 MKD

24 Tet 12:44 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Trpezariska masa i komoda za TV

500 EUR

17 Tet 00:40 Antikë dhe Art  ·  Tetovë

Umetnicka slika

90 000 MKD

03 Tet 11:55 Shitore Të tjera  ·  Tetovë

Kineski bravi cilinderi i kvaki

1 000 MKD

03 Tet 11:53 Shitore Të tjera  ·  Tetovë

Dekorativni paneli dekor panel

30 Sht 18:48 Mobilje salloni  ·  Tetovë

Garnitura

700 EUR

14 Sht 01:51 Të tjera  ·  Tetovë

Shporet za peleti

550 EUR

10 Sht 14:39 Mobilje salloni  ·  Tetovë

Shitet tavolina

200 EUR

06 Sht 01:52 Mobilje salloni  ·  Tetovë

Тросед и маса

450 EUR

04 Sht 23:53 Mobilje salloni  ·  Tetovë

Divan Couch Kауч

600 EUR

18 Gush 22:00 Rafte të ndryshme  ·  Tetovë

Stalazi za devoven objekt

18 Gush 21:57 Mobilje salloni  ·  Tetovë

Salonski elementi natkasni

150 EUR

03 Gush 14:10 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Masa i stolici

300 EUR

31 Korr 20:44 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tetovë

Ukrasni ljajsni za vrata so staklo

2 500 MKD

31 Korr 20:40 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tetovë

PVC dograma

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione