Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Tetovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Jan 04:15 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Prodavam mebel vo odlicna sostojba

18 000 MKD

04 Jan 20:52 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Prodavam mebel vo odlicna sostojba

18 000 MKD

03 Jan 12:17 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Се продава нова кожна фотеља.

24 Dhj 15:15 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Se prodava

2 000 MKD

30 Nën 20:28 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

KANCELARISKI RABOTNI MASI

23 Nën 22:52 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Se prodavat

80 EUR

27 Tet 09:02 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

So 8 stolici

400 EUR

24 Tet 12:44 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Trpezariska masa i komoda za TV

500 EUR

03 Gush 14:10 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Masa i stolici

300 EUR

10 Korr 18:33 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Tavoline buke x 6 karrike. Trepezariska masa masivo drvo

30 Qer 08:45 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Frizerska stolica

6 000 MKD

28 Qer 11:41 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Biro skoro novo

4 000 MKD

25 Qer 18:17 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Se prodava

21 Qer 00:33 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Tavolinë pune! Rabotna masa!

250 EUR

13 Qer 16:58 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Masi za ugostitelstvo i dr

300 EUR

23 Maj 13:32 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Set drvena trpezariska masa so 6 stolici

350 EUR

04 Mar 09:41 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Drveni stolici

05 Shk 18:29 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Inventar

28 Jan 22:10 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Trpezarija so 6 stolici

24 Tet 01:25 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Karrige + Tavolina

600 EUR

22 Tet 20:29 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Shiten 4 Karige, Çimi 3000 denar i diskutueshem

3 000 MKD

07 Tet 07:04 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Se prodavat masi i stolici

1 500 MKD

17 Sht 18:22 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Berberska oprema

03 Sht 19:02 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Se prodava drveni stolici / Shiten karrike druri

500 MKD

14 Maj 08:59 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Trpezariska masa i stolici

250 EUR

14 Mar 10:47 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Трпезариска Маса и 6 Столици

9 000 MKD

09 Mar 06:51 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Sest stolici I masa

27 Jan 16:52 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Klub masa

3 500 MKD

27 Jan 16:36 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Komplet trpezariska i klub masa

17 Dhj 15:12 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Masa so 4 stola

8 500 MKD

17 Tet 15:50 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Masi i stolici za caffe bar

1 EUR

29 Gush 21:29 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Rabotna masa

1 000 MKD

18 Gush 17:12 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Trpezariska Masa Drvo

150 EUR

30 Qer 16:08 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Crni i beli masi i stolici

12 500 MKD

18 Qer 16:19 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Се продава

18 Qer 09:17 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Kako novi

22 Maj 19:00 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Инвентар

31 Mar 21:49 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Trpezariska masa so 6 stolici

250 EUR

16 Jan 21:09 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Tavoline dy funkcionaleshe

100 EUR

16 Jan 21:09 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Tavoline dy funkcionaleshe

100 EUR

16 Jan 21:09 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Tavoline dy funkcionaleshe

100 EUR

06 Jan 11:07 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Karike

60 EUR

19 Tet 21:02 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Se prodava trpezariska masa

2 800 MKD

12 Tet 22:58 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Trpezariska drvena masa so 6 stolici

15 000 MKD

12 Tet 22:38 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Trpezariska masa

15 000 MKD

01 Tet 23:49 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Kancelariski masi

500 EUR

16 Sht 00:01 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Masicka za vo dnevna

4 500 MKD

21 Gush 00:16 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Masi i stolici

10 Korr 13:39 Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Nova garnitura za dvor ili balkon

18 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione