Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shtëpi dhe familje | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:40 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Zepter производи некористени

1 EUR

Sot 09:06 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Bandazi 19ki

500 EUR

Sot 08:37 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

радиатори

19 Maj 17:06 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Pesok slunak zemja prevoz

16 Maj 20:58 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Agolna garnitura

6 000 MKD

16 Maj 16:17
Линк
Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Nova kujna so vkluceni aparati

999 EUR

16 Maj 12:37 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Semerinzi za pumpi Inotek

900 MKD Намалена цена

16 Maj 11:01 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Ge garnitura

12 000 MKD

14 Maj 11:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam terpezariska masa

1 MKD

12 Maj 10:41 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

APARAT ZA ZAVARUVANJE

4 500 MKD

11 Maj 17:57 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

APARAT ZA ZAVARUVANJE

4 599 MKD

09 Maj 14:47 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Furra dhe mikrovalë  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam sporet alfa 90

09 Maj 14:42 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam frizder 310l

07 Maj 14:02 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Inotek Alati materijal za dihtunzi

81 MKD Намалена цена

04 Maj 16:29 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Lule dhe bimë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Banana sadnici

1 000 MKD

04 Maj 13:59 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Podupirachi za visok tavan

90 EUR

28 Pri 13:56 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Масичка

1 500 MKD

28 Pri 13:50 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Клуб масички

2 500 MKD

27 Pri 10:39 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Кожна гарнитура

29 700 MKD Намалена цена

25 Pri 20:12 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Krovni skali

5 000 MKD

21 Pri 11:44 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Kolicka za bliznaci

9 000 MKD Намалена цена

19 Pri 14:27 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Cevki za odvod

19 Pri 14:02 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Kabli

16 Pri 18:27 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Za frizerski salon

3 000 MKD

16 Pri 15:06 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Keramidi vo odlicna sostojba

10 MKD

15 Pri 21:13 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava klub masa od medijapan

4 000 MKD

14 Pri 16:01 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

ДЕТСКА СОБА

12 500 MKD

09 Pri 05:18 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продаваат фотељи

2 000 MKD

07 Pri 09:53 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Inverter 12v 24v 220v

05 Pri 22:26 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Koristen diht

600 EUR

05 Pri 14:06 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava masinaza brizganje

1 300 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione