Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shtëpi dhe familje | Tetovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Shk 23:36
Линк
Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tetovë

Kolica za deca

150 EUR


23 Shk 23:36 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tetovë

Kolica za deca

150 EUR

21 Shk 16:19 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tetovë

Garnitura

450 EUR

20 Shk 16:03 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tetovë

Mebel kako

200 EUR

03 Shk 18:07 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tetovë

Kolica bebe

03 Shk 14:57 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tetovë

Kiddo Cruze Kolica

27 Jan 19:26 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Centrometal  ·  Tetovë

Toplovodni Kotao

1 500 EUR

27 Jan 09:30 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tetovë

prodavam dusek aloe vera

10 000 MKD

25 Jan 12:50 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tetovë

Mobilje salloni

250 EUR Намалена цена

24 Jan 21:24 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tetovë

Dyer/Vrati

35 EUR

22 Jan 10:48 Makina dhe Vegla  ·  Tetovë

Linje per prodhimin e dekoreve nga stiropori

16 000 EUR

20 Jan 17:44 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tetovë

Lulaska za deca - Djep per femije

8 100 MKD

16 Jan 14:33 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Tetovë

Sporet so 4 ringli BEKO

50 EUR

16 Jan 08:39 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tetovë

Parcinja od iverici i plotni

1 MKD

15 Jan 04:09 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Tetovë

Pecka na plin LIAL

3 000 MKD

10 Jan 07:08 Makina dhe Vegla  ·  Tetovë

Dijamantska burgija

5 000 MKD

10 Jan 06:49 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Tetovë

Klima Ured Galanz

6 000 MKD

10 Jan 02:03 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tetovë

Kuklli za butici

45 EUR

05 Jan 04:15 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Prodavam mebel vo odlicna sostojba

18 000 MKD

04 Jan 20:52 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Prodavam mebel vo odlicna sostojba

18 000 MKD

24 Dhj 15:15 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Tetovë

Se prodava

2 000 MKD

23 Dhj 11:22 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tetovë

Garnitura 3/2/1+Tavolina+Tepiki

350 EUR Намалена цена

21 Dhj 09:35 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tetovë

Komoda per sallon

150 EUR

16 Dhj 13:32 Makina dhe Vegla  ·  Tetovë

Mavil Focus 30 Individual Bojler Gaz / Naftë 30000 kcal/h -

850 EUR

09 Dhj 10:13 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tetovë

Prodavam Prenatal transporter i Dormeo dushek

300 EUR

08 Dhj 21:13 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Tetovë

SE PRODAVA FRIZIDER

6 000 MKD

03 Dhj 15:22 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tetovë

Se prodava garnitura i komoda

300 EUR

29 Nën 15:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tetovë

Garnitur per sallon

350 EUR

29 Nën 15:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tetovë

Komodë per sallon

150 EUR

28 Nën 17:42 Makina dhe Vegla  ·  Tetovë

dentalni lupi rose microsolutions

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione