Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vivax

ACP , 30
Drug model , 69

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vivax | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Maj 10:40 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Итно се продаваат

04 Pri 05:11 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Strugë

VIVAX ACP-18CH50AEMIS / Nov so garancija

32 000 MKD

04 Pri 04:16 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Strugë

VIVAX ACP-18CH50AEMIs

32 000 MKD

27 Mar 13:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup

INVERTER KLIMI VIVAX & MIDEA

445 EUR

16 Mar 16:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup

INVERTER KLIMI VIVAX & MIDEA

445 EUR

07 Mar 23:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Koçan

Se prodava klima

1 EUR

21 Shk 03:19 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Prilep

VIVAX клима

3 000 MKD

18 Dhj 19:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

KLIMA MOBILNA LADI GREJE VIVAX 2.5KW

6 000 MKD

19 Nën 05:09 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shtip

Dve Klimi

10 000 MKD

17 Nën 21:14 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

PRODAVAM DVE NOVI,NEOTPAKUVANI VIVAX Portable klimi

31 Tet 13:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava maslen radijator

2 500 MKD

31 Tet 08:27 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Kumanovë

prodavam klima

25 000 MKD

29 Tet 20:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Inverter klima ured

550 EUR

23 Tet 00:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Tetovë

VIVAX ACP-12CH35AEEI R32 PRO

26 000 MKD

19 Tet 09:13 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Vivax ACP-18CH50AEMI

34 000 MKD

25 Gush 11:01 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Ohër

Klima ured

5 000 MKD

14 Gush 11:46 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Klima ured VIVAX

7 000 MKD Намалена цена

29 Korr 22:19 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Shkup  ·  Centar

VIVAX Portable Klima

12 000 MKD

19 Korr 13:57 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Shkup

Se prodava koristenin klimi Vivaks 350e

350 EUR

19 Pri 15:19 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Vivax ACP-12CH35AEVIs R32

31 999 MKD

05 Mar 21:54 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup

Servis i montaza na klima uredi

05 Shk 18:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Gjevgjeli

Podno greenje za pod tepih

1 200 MKD

30 Dhj 14:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Tetovë

Klima Vivax 3.5kw

4 000 MKD

13 Dhj 05:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavame site najnovi modele na Vivax

5 000 MKD

06 Dhj 16:37 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VIVAX inverter

12 Nën 12:55 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Veles

Klima split sistem

5 000 MKD

07 Tet 10:10 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Shkup  ·  Centar

Mobilna klima VIVAX 3,5KW

350 EUR

13 Korr 04:41 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Montaza i servis na klima uredi besplatna dostava

600 MKD

09 Korr 15:20 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Veles

Klima Vivax

26 Qer 16:04 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Klima vo odlicna sostojba

400 EUR

07 Qer 10:51 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup

Gusan radijator

29 Maj 12:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Prodazba na mobilna klima VIVAX

19 Maj 23:15 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup

Klima uredi VIVAX Inverter Staro za novo

29 990 MKD

09 Pri 14:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Strugë

Mobilna klima

250 EUR

18 Shk 14:28 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Klimatizeri so servis i montaza

31 Jan 15:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Manastir

Inverter klima Vivax ACP-12CH35AERI

18 000 MKD

23 Jan 20:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Vallandovë

Plinska pecka

3 000 MKD

11 Jan 19:55 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Klima inverter Vivax ACP-18CH50AERI R32

30 000 MKD

28 Nën 12:49 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Vivax klima

26 Nën 09:32 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Klima ured Vivax

31 Tet 19:34 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Servis i montaza na klima uredi

03 Korr 14:05 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Klima Vivax

2 500 MKD

23 Jan 15:23 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup

Klima Vivax 3.5

215 EUR

13 Jan 10:30 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Shkup

VIVAX ACP-12CH35AUJI r32 inverter

26 990 MKD

07 Nën 19:20 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Tetovë

shiten

19 Tet 02:17 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Klima ured Vivax

5 500 MKD

17 Tet 13:39 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Klima ured Vivax

5 500 MKD

12 Sht 13:26 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ПРОДАЖБА НА ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕДИ ОД СИТЕ МОДЕЛИ!!!

20 990 MKD

08 Sht 13:00 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Prodavam gusan sporet na drva i termo 6ka

6 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vivax | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione