Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Për fëmijë

Lodra , 804
Veshje , 252

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Për fëmijë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Për fëmijë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 17:43 Mobilje/Pajisje  ·  Ohër

Транспортер CHICCO

4 300 MKD

Sot 12:37 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Karposh

Relaksator za bebe Cangaroo

2 500 MKD

Sot 12:34 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Karposh

Chicco Best Friend 3 vo 1 kolicka za bebe

12 000 MKD Намалена цена

Dje 21:48 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Aerodrom

4Moms Mamaroo Sleep Bassinet White

400 EUR

Dje 17:55 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Летна количка

1 000 MKD Намалена цена

Dje 07:59 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Karposh

Опрема за игротека

Dje 03:49 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Centar

Kolichka Cybex Priam Rose Gold/Black

35 000 MKD

17 Pri 21:09 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Karposh

Креветче за бебе/дете

25 000 MKD

15 Pri 19:36 Mobilje/Pajisje  ·  Tetovë

Detska soba / Детска соба

25 000 MKD

15 Pri 09:12 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Aerodrom

GRACO detsko krevetce na dve nivoa so dodatoci

4 500 MKD

14 Pri 22:12 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Karposh

Odlicno krevetce so dusek

50 EUR

14 Pri 18:57 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam velosiped detski

1 500 MKD

14 Pri 14:40 Mobilje/Pajisje  ·  Strugë

Се продава количка за бебиња

40 EUR

14 Pri 14:01 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Sediste za dete za avtomobil

4 500 MKD

13 Pri 19:35 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Centar

Detski krevet - Vo forma na kukicka

6 000 MKD Намалена цена

13 Pri 10:44 Lodra  ·  Shkup  ·  Karposh

Количка за бебе до 22 кг

4 000 MKD

12 Pri 21:16 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Detsko biro

1 000 MKD Намалена цена

12 Pri 21:14 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Visecki element

1 800 MKD Намалена цена

12 Pri 15:58 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup

Трамболина

12 Pri 09:57 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Количка за бебе

17 000 MKD

10 Pri 21:16 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Centar

Количка за бебе

6 000 MKD

10 Pri 17:16 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Karposh

Zamok za deca

1 EUR Намалена цена

09 Pri 05:18 Mobilje/Pajisje  ·  Manastir

Хранилка за бебе

6 000 MKD

08 Pri 11:19
Линк
Mobilje/Pajisje  ·  Strugë

Седиште за кола

3 000 MKD

07 Pri 22:51 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Karposh

Chicco Kolicka i sediste za vo Kola

07 Pri 17:01 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam detska Chico kolicka

3 500 MKD

07 Pri 12:13 Mobilje/Pajisje  ·  Ohër

Detski krevet na sprat

9 000 MKD Намалена цена

07 Pri 10:47 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Detsko sediste

2 000 MKD

07 Pri 06:38 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Karposh

Практична хранилка-НОВА

2 000 MKD

06 Pri 19:17 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Centar

Bebeska oprema kolicka, krevetce, transporter i drugo

1 MKD

06 Pri 09:15 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава бебешка опрема

05 Pri 11:50 Mobilje/Pajisje  ·  Resnjë

KOLICKA ZA BEBE MAXI-COSI ZELIA

23 500 MKD

05 Pri 09:00 Mobilje/Pajisje  ·  Ohër

Relakaator

4 500 MKD

02 Pri 19:15 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Velosiped

4 500 MKD

02 Pri 08:18 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Centar

Kolicka za Bebe

13 500 MKD

02 Pri 05:38 Mobilje/Pajisje  ·  Tetovë

Detska soba / Dhome gjumi per femije

300 EUR

01 Pri 20:20 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kreveti

13 000 MKD

01 Pri 13:21 Lodra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Xbox One X

250 EUR

29 Mar 09:50 Lodra  ·  Shtip

Разни бебешки артикли

1 000 MKD

28 Mar 15:50 Mobilje/Pajisje  ·  Shtip

Се продава креветче

6 500 MKD

28 Mar 04:54 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Tricikl kolicka i masicka

27 Mar 23:04 Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Çair

Relaksator Stolce kako nov

1 000 MKD

27 Mar 12:32 Mobilje/Pajisje  ·  Vinicë

Komplet drvena detska masa + stolcinja, NOVI

4 200 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Për fëmijë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Për fëmijë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione