Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Për fëmijë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Për fëmijë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Për fëmijë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

01 Pri 13:21 Lodra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Xbox One X

250 EUR

29 Mar 09:50 Lodra  ·  Shtip

Разни бебешки артикли

1 000 MKD

19 Mar 22:31 Lodra  ·  Strumicë

Motor za deca, polnac za akumulator/baterija

3 000 MKD

19 Mar 16:10 Lodra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Relaksator

1 000 MKD Намалена цена

15 Mar 21:33 Lodra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Дубак 2 in 1 - Chipolino

3 600 MKD Намалена цена

14 Mar 16:17 Lodra  ·  Shkup  ·  Karposh

баланс велосипед

2 500 MKD

07 Mar 13:32 Lodra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE PRODAVA KOLA ZA DECA SO DALINSKO

100 EUR

29 Shk 16:41 Lodra  ·  Ohër

Slikicki svetot na bibi

30 MKD

23 Shk 20:54 Lodra  ·  Shkup  ·  Centar

Igracki 0+

1 900 MKD

23 Shk 19:50 Lodra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEHARI

300 MKD

23 Shk 11:17 Lodra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Detska oprema

6 000 MKD

15 Shk 20:08 Lodra  ·  Manastir

Detski velosiped

5 500 MKD

27 Jan 08:55 Lodra  ·  Shkup

Животинско царство

1 000 MKD

11 Jan 22:57 Lodra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Дрвена клацкалка - Елен/Мус

1 500 MKD

21 Dhj 11:21 Lodra  ·  Shkup  ·  Butel

Topcinja za vo igroteka

7 MKD

30 Nën 14:33 Lodra  ·  Radovisht

Dubak za deca

2 000 MKD

29 Nën 09:27 Lodra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Дедо мраз (Dedo mraz)

25 Nën 09:33 Lodra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Детска кола на акумулатор

3 000 MKD

22 Nën 22:02 Lodra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Слагалици Frozen за 4+

600 MKD

20 Nën 15:25 Lodra  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

spin fighter

4 000 MKD

18 Nën 14:39 Lodra  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Кола на батерии

8 500 MKD

22 Tet 15:13 Lodra  ·  Kumanovë

Avtomobil i Motor za deca

13 Tet 05:50 Lodra  ·  Prilep

Kolicka za bliznaci cippolino twix

4 000 MKD

03 Tet 16:18 Lodra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Sony playstation 3

03 Tet 04:57 Lodra  ·  Shkup  ·  Butel

Кола за деца

10 000 MKD

27 Sht 18:11 Lodra  ·  Shkup  ·  Centar

Lego.kocki

27 Sht 14:29 Lodra  ·  Shkup  ·  Centar

Lego

26 Sht 10:21 Lodra  ·  Radovisht

Tocok za deca

1 500 MKD

25 Sht 19:48 Lodra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Детски автомобил

8 000 MKD

24 Sht 16:25 Lodra  ·  Shkup  ·  Karposh

Количка со додатоци и точаче

7 000 MKD

23 Sht 12:54 Lodra  ·  Kumanovë

Knigi za angliski jazik

500 MKD

22 Sht 21:46 Lodra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Detsko motorce

2 000 MKD Намалена цена

22 Sht 12:34 Lodra  ·  Tetovë

Vozilo i kengur

900 MKD

21 Sht 14:43 Lodra  ·  Tetovë

Ps4

15 Sht 03:08 Lodra  ·  Koçan

Се Продава ИГРАЧКИ ЗА ДЕЦА

11 Sht 19:29 Lodra  ·  Kumanovë

BMW kids car

200 EUR

10 Sht 13:38 Lodra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Масичка со три столчиња

1 600 MKD

09 Sht 11:02 Lodra  ·  Radovisht

Motor

3 000 MKD

04 Sht 12:45 Lodra  ·  Radovisht

Motor na akomulator

3 000 MKD

31 Gush 20:40 Lodra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Barbiki na Mattel

950 MKD

30 Gush 08:28 Shitore Lodra  ·  Manastir

Detska kolicka Chicco Multiway

4 499 MKD

26 Gush 13:54 Lodra  ·  Manastir

Za deca

10 Gush 22:00 Lodra  ·  Kavadar

Бебешка опрема

2 200 MKD

09 Gush 11:20 Lodra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nova nekoristena detska kujna

6 000 MKD

07 Gush 15:48 Lodra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

IZRABOTKA NA VNATRESNI I NADVORESNI IGROTEKI

100 EUR

07 Gush 15:47 Lodra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Igroteki igroteka za deca

02 Gush 17:22 Lodra  ·  Shkup

Електричен мотор, трактор, трицикл

6 000 MKD

21 Korr 13:51 Lodra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Avtomobil prooduvalka

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Për fëmijë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Për fëmijë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione