Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

AEG , 1
Beko , 1
Beko , 52
Bosch , 11
Gorenje , 31
Neo , 10

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Pri 20:44
Линк
Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Quadro  ·  Strumicë  ·  Novosellë

masina za mienje sadovi

5 000 MKD


22 Pri 20:44 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Quadro  ·  Strumicë  ·  Novosellë

masina za mienje sadovi

5 000 MKD

22 Pri 09:44 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Candy  ·  Manastir

Машина за садови за делови

2 000 MKD

17 Pri 21:40 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Kërçovë

Машина за миење садови

220 EUR

17 Pri 12:35 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Beko premium masina za sadovi

24 000 MKD

17 Pri 11:12 Enëlarëse  ·  Neo  ·  DW  ·  Shtip

Prodavam masina za perenje sadovi NEO za delovi

2 000 MKD

09 Pri 11:51 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

bela tehnika/peralna/sporet/masina za sadovi

6 500 MKD

28 Mar 23:24 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Portabl Masina za sadovi Hansa

10 000 MKD

28 Mar 16:56 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava

10 000 MKD

28 Mar 14:54 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Whirlpool  ·  Shkup  ·  Butel

Mашина за миење садови

6 000 MKD

25 Mar 12:32 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Aparati za domakinstvo

3 000 MKD

24 Mar 18:58 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shtip

Ugradna masina za sadovi GORENJE

5 500 MKD

27 Jan 09:46 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  GS  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Masina za sadovi

3 000 MKD

08 Jan 20:55 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shtip

Masina za sadovi

16 000 MKD

10 Dhj 12:27 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Midea  ·  Shkup  ·  Aerodrom

MASHINA ZA SADOVI

2 500 MKD

06 Dhj 23:39 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Masina za sadovi Beko

6 500 MKD

12 Nën 01:15 Enëlarëse  ·  Neo  ·  DW  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam Masina za perene sadovi

7 000 MKD

03 Nën 13:37 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

prodavam masina za perejne sadovi gorejne

6 500 MKD

04 Tet 19:56 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Indesit  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam vgradliva masina za sadovi

170 EUR Намалена цена

29 Sht 20:10 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Manastir

Se prodava Masina Fuego

11 500 MKD

21 Sht 13:29 Enëlarëse  ·  Neo  ·  DW  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава машина за садови

9 000 MKD

18 Gush 21:56 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Se prodava masina za sadovi

100 EUR

31 Korr 09:29 Enëlarëse  ·  Bosch  ·  Drug model  ·  Manastir

Bosch mašina za perenje na sadovi

2 000 MKD

11 Korr 20:19 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Нова машина за перење садови Беко BDSF 26020 WQ

18 000 MKD

23 Qer 08:21 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Beko masina za sadovi

10 000 MKD

15 Qer 18:32 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Masina za sadovi Gorenje

4 000 MKD

26 Maj 10:11 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Se kupuva nova masina za sadovi

21 Pri 14:07 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Kërçovë

Prodavam mashina za perenje sadovi

02 Pri 18:08 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Masina za perenje

15 000 MKD

12 Shk 13:34 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam masina za sadovi

4 000 MKD

13 Jan 12:43 Enëlarëse  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

mashina za sadovi AEG

7 000 MKD

28 Dhj 19:51 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Beko vgradena masina za sadovi 60

3 500 MKD

11 Dhj 12:11 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Masina za sadovi!

5 000 MKD

04 Dhj 17:16 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Ariston  ·  Tetovë

Masina za secenje meso

16 Nën 09:42 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Masina za sadovi

6 000 MKD

05 Nën 12:54 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

se prodava masina za sadovi Beko

2 999 MKD Намалена цена

31 Tet 15:43 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Masina i klima

13 000 MKD

30 Tet 14:26 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Klima i masina za susenje gorenje

13 000 MKD

26 Tet 10:58 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Petrovec

Masina za sadovi BEKO

4 000 MKD

15 Tet 10:44 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

Masina

6 000 MKD

15 Tet 10:37 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

Masina

6 000 MKD

12 Tet 08:08 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Whirlpool  ·  Shkup  ·  Karposh

Whirlpool masina za sadovi

5 000 MKD

03 Tet 22:24 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Машина за садови

4 000 MKD

18 Sht 00:44 Enëlarëse  ·  Bosch  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Masina za sadovi Bosch i TV Samsung55cm

100 EUR

10 Sht 21:23 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Electrolux  ·  Tetovë

Masina za sadovi

12 000 MKD

31 Gush 17:09 Enëlarëse  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Masina za mienje sadovi

5 500 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Klima inox Aspirator masina za sadovi Tv frizider Masina za sienje audi Tegli kamin cela makedonija Butel Rezervni delovi za masina za sadovi hyundai alfa sporet Elektricen sporet mini frizider pecka na drva Invertar sever Smart tv kupi prodaj radijatori za parno trkalca masina za perenje mini masina za sadovi Bosch Carpigiani машина за садови masina za mienje sadovi Kamini violina Furna Playstation 4 Tegli masina Lezaj mavrovka Reklama 5 servis za masini za sadovi masina za perenje sadovi ariston Masina za casi masina za sadovi Za sadovi Garnituri Mašina za sadovi Фрижидер lulaska огледало Alati vikendica masina za melenje садови sadovi resetki машина за перење 107 peugeot elektricen alat Servis za masini klimi inverter Majstor za masini za perenje samsung Programator Masini za sadovi masini za perenje i susenje 144 hz tehnomarket mk vox vaucer whirlpool masina za sadovi Masina za mienje sadovi велосипеди masina za mienje sadovi masina za mienje casi Simens Whirpool Rezervni delovi za masina za sadoviгрејач за сишење Twizy Elektricen servis za masini za perenje bosch masini za sadovi Sporeti na pileti Masina za rezervni delovi Plotna beko masina za sadovi masina za alista Masina za sadovi profesionalna whirlpool Ohrid Polovni masina za sadovi 1 11 2020 Obod Masina za sudovi Mamasina za mienje sadovi za 2 lica baterija perki za masina za sadovi kombiniran frizider siemens Машина за миење садови ногарки

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione