Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 18:45
Линк
Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  WT  ·  Dibrë

Bela Tehnika


Sot 12:35 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam aparat za cistenje na parea

3 000 MKD

Dje 20:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Shkup  ·  Karposh

Gusana pecka na drva

9 000 MKD Намалена цена

Dje 18:45 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  WT  ·  Dibrë

Bela Tehnika

Dje 17:37 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava nov frizider Gorenje

18 000 MKD

Dje 12:39 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Kumanovë

Plamen 850 Glas

29 500 MKD

Dje 08:47 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov frizider za dlaboko Beko

6 500 MKD

17 Pri 21:40 Enëlarëse  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Kërçovë

Машина за миење садови

220 EUR

17 Pri 20:07
Линк
Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Manastir

Se prodava kamin za drva

150 EUR

17 Pri 13:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Fonko  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава

250 EUR

17 Pri 12:35 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Beko premium masina za sadovi

24 000 MKD

17 Pri 11:12 Enëlarëse  ·  Neo  ·  DW  ·  Shtip

Prodavam masina za perenje sadovi NEO za delovi

2 000 MKD

16 Pri 19:21 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Rovus  ·  Shkup

Se prodava pravosmukalka

6 000 MKD

16 Pri 15:14 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Strumicë

ALFA PLAM 90X Sporet na drva

17 000 MKD

16 Pri 12:40 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Продавам замрзнувач-ГОРЕЊЕ-410л.

4 000 MKD

16 Pri 06:55 Fshesë me korrent  ·  Друга марка  ·  Shark  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava pravosmukalka SHARK NAVIGATOR

3 500 MKD Намалена цена

16 Pri 06:54 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava BAGAT mashina za shienje

2 000 MKD

15 Pri 16:20
Линк
Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Frinko  ·  Ohër

Frizider od zatvoren dukjan

10 000 MKD

15 Pri 13:30 Furra dhe mikrovalë  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Manastir

Шпоре AlfaPlam

3 000 MKD

15 Pri 10:36 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Пекара за леб

14 Pri 11:59 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  WMB  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

машина за перење алишта

1 000 MKD

14 Pri 09:26 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Соковник

3 000 MKD

13 Pri 18:23 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Цедалка

300 MKD

13 Pri 09:01 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava TAJFUN za greenje

1 000 MKD

11 Pri 21:51 Furra dhe mikrovalë  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Dellçevë

Se prodavaat pecki i kotel na drva

11 Pri 17:01 Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Gostivar

Se prodava self frizider i frizider

1 MKD

10 Pri 17:56 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Друга марка  ·  Indesit  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Indesit masina

7 000 MKD

09 Pri 13:13 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Traka za trcanje,Samsung robot pravosmukalka, Air Fryer

12 000 MKD

09 Pri 11:51 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

bela tehnika/peralna/sporet/masina za sadovi

6 500 MKD

09 Pri 10:36 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodavat

600 EUR

09 Pri 05:18 Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Frizhider

4 000 MKD

08 Pri 21:26 Të tjera  ·  Shkup

NutriBullet

1 890 MKD

08 Pri 19:46 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Manastir

Pecka na peleti za parno

57 000 MKD

08 Pri 18:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Ohër

Klima Beko

1 EUR

06 Pri 18:46 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Друга марка  ·  Ariston  ·  Shtip

Prodazba na masina za sušenje.

12 000 MKD

06 Pri 12:27 Shitore Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Motori për frigorifer

2 900 MKD

06 Pri 12:27 Shitore Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Vitrina ladilnik

1 500 EUR

06 Pri 12:27 Shitore Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Vitrina frizider

1 499 EUR

06 Pri 12:26 Shitore Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  LTH  ·  Shkup

Polovni frizideri

05 Pri 22:06
Линк
Frigoriferë dhe frizë  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Sopisht

Два фрижифери LG и LTH

05 Pri 15:15 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

ARISTON VELIS EVO 80

15 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione