Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Shkup

Vivax , 12
AEG , 33
Beko , 9
Gorenje , 2
LG , 6
Neo , 5
Samsung , 9

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

18 Maj 21:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

klima smart inverter

25 000 MKD

11 Maj 17:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Grealka -- KUMTEL KS-2700

1 800 MKD

30 Pri 17:50 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava pecka (kotel) na peleti EcoSpar

700 EUR

13 Pri 09:01 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava TAJFUN za greenje

1 000 MKD

02 Pri 22:17 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Shkup  ·  Karposh

Термо печка 4,5kw

3 000 MKD

26 Mar 04:48 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam klima ured FUEGO 3.5 KW

3 000 MKD

25 Mar 15:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Бојлер ARISTON PRO1 R 80 V 2K

4 950 MKD Намалена цена

24 Mar 19:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Klima ured Fuego 3.5 kw

3 000 MKD

19 Shk 12:55 Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava pecka AEG 6kw i klima BEKO

10 Dhj 17:23 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

котел на пелети

3 000 EUR

06 Dhj 10:39 Ngrohës dhe Klima  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам термо печка

5 000 MKD

17 Nën 21:14 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

PRODAVAM DVE NOVI,NEOTPAKUVANI VIVAX Portable klimi

06 Nën 19:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Котел на пелети Termoflux Interio 22kw

60 000 MKD

06 Nën 13:31 Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodavaat dve termo pecki od 6kw

4 000 MKD

03 Nën 12:58 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Midea  ·  Shkup  ·  Karposh

Клима

15 000 MKD

03 Nën 10:16 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Midea  ·  Shkup  ·  Karposh

Клима

15 000 MKD

31 Tet 13:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava maslen radijator

2 500 MKD

30 Tet 18:27 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Pecka na peleti

400 EUR

30 Tet 16:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Shkup  ·  Karposh

Grejni tela

3 000 MKD

29 Tet 20:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Inverter klima ured

550 EUR

29 Tet 14:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Shkup  ·  Karposh

Termo pecka 5kw

3 500 MKD

24 Tet 09:50 Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Se pridavaat dve pecki od 6 kw

4 000 MKD

17 Tet 14:27 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Pecka za parno 24kw

17 Tet 14:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Shkup  ·  Karposh

Cer pecka za greenje / Plinska pecka za greenje

100 EUR

06 Tet 20:30 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

ELEKTRICNI PANELI

3 000 MKD

29 Sht 14:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Kotel za parno greenje 24kw

250 EUR

22 Sht 01:19 Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam termo pecka 6kw

3 500 MKD

22 Sht 01:16 Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam termo pecka 6kw

3 600 MKD

15 Sht 16:03 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Blist  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам печка на пелети

19 000 MKD

12 Sht 17:36 Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prosavaat dve termi pecki 6 kw

5 000 MKD

30 Gush 06:34 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Shkup  ·  Karposh

Печка АЛФА ПЛАМ

300 EUR

29 Gush 15:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Termo pecka АEG 6kw

5 500 MKD

12 Korr 12:46 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Amity  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава гусан-камин на дрва

12 000 MKD

07 Qer 10:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam Klima ured Samsung 3.5Kw

17 Pri 16:53 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Fonko  ·  Shkup  ·  Karposh

Klima FONKO 6KW

9 000 MKD

11 Pri 08:41 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Komplet parno

350 EUR

18 Mar 10:40 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Grejni tela

26 Shk 23:49 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodazba na klima uredi

20 Shk 23:35 Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Термо печка

1 900 MKD

12 Shk 18:01 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Електричен гусан радијатор

3 500 MKD Намалена цена

27 Jan 20:48 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam termo pecka 2 kw

2 500 MKD

16 Jan 14:55 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Fonko  ·  Shkup  ·  Karposh

Klimi Fonko

200 EUR

13 Dhj 05:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavame site najnovi modele na Vivax

5 000 MKD

11 Dhj 20:34 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Magnohrom  ·  Shkup  ·  Karposh

Термо печка 6ка

3 500 MKD

10 Dhj 22:53 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам термо печка за греење ЦЕР

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione