Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Samsung

Drug model , 76
Max , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Samsung | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Shk 20:46 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup

Montaza servis i cistenje na klima uredi

20 EUR

30 Jan 14:12 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Ohër

ATLANTIC ELEKTR.PANELI 2.5 KW POVOLNO!!

60 EUR

26 Jan 12:01 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Manastir

Електрична печка 6ка

3 000 MKD

27 Nën 01:20 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Manastir

се продаваат клими

6 000 MKD

14 Tet 19:03 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Manastir

Radijatori polovni

11 Tet 11:43 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Клима уред

6 000 MKD

03 Korr 11:35 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Kavadar

Termo pecka 6ka

4 500 MKD

24 Qer 10:43 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Inverter Samsung

300 EUR

07 Qer 10:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam Klima ured Samsung 3.5Kw

11 Maj 07:11 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Koçan

Franklin kamin na drva

9 000 MKD

05 Maj 15:24 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Termo pecki

10 Shk 16:00 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Ohër

Samsung 12kw duct split indoor digital inverter

2 300 EUR

01 Dhj 23:15 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Petrovec

Grealka so garancija

3 500 MKD

12 Nën 21:01 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Термо печка 6ка

08 Nën 23:49 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Kotel za parno na struja 24kW

10 000 MKD

11 Tet 09:38 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

Kjumbinja na drva

02 Tet 21:15 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Ohër

Termo pecka 6 KW

6 500 MKD

03 Sht 13:59 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Prodavam kamin na struja

500 EUR

24 Qer 21:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Panelni radijatori

4 000 MKD

08 Maj 20:40 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Strugë

Kamin na peleti

10 Pri 19:01 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Carrier klima ured

36 000 MKD

22 Mar 09:26 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Polovna klima koristena samo zimava

40 000 MKD

19 Mar 12:20 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Pecka na peleti Interio 20kw nova

02 Mar 11:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Klima Samsung

4 000 MKD

29 Nën 08:43 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Strugë

Elektricno kotle za parno

6 000 MKD

05 Nën 22:13 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava radijator

2 000 MKD

04 Nën 18:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Delovi za klima ured

2 000 MKD

13 Tet 13:08 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Ohër

Kotel za parno Central 23kw

13 000 MKD

11 Tet 13:02 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Печка на дрва

7 000 MKD

09 Sht 08:51 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Gostivar

Termo pecka 6ka

3 000 MKD

30 Gush 22:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Protocna cesma so tus

1 000 MKD

27 Gush 15:02 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Kotel za parno za 350m2

230 EUR

16 Korr 11:45 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Strugë

Radijatori so razlicni golemini

25 EUR

14 Mar 18:27 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Termo pecka 6kw

3 500 MKD Намалена цена

02 Shk 12:07 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Dva klima uredi Samsung

27 Jan 20:46 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Klimi vo odlicna sostojba

250 EUR

15 Dhj 11:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Pumpa Grundfos

6 000 MKD

08 Dhj 20:10 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam panelki

2 500 MKD

24 Gush 20:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Klima ured Samsung

11 000 MKD Намалена цена

17 Qer 02:09 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Sporet na pelet

550 EUR

06 Mar 14:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Servis i cistenje na sekakov vid KLIMA UREDI

09 Shk 13:15 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Termo pecki

2 000 MKD

23 Jan 20:22 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Gusen kamin

200 EUR

10 Dhj 12:19 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Veles

Dve termo pecki

01 Dhj 15:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Manastir

ELEKTRICNA PECKA 6ka

18 Nën 03:32 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Tetovë

Kamin na drva

16 Nën 19:26 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Manastir

Termo pechka 6ka

2 000 MKD

13 Nën 13:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Panelka 3.5 KW

2 500 MKD

29 Tet 10:00 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Termo pecka 3 kw

3 200 MKD

29 Tet 09:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Samsung  ·  Max  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung klima

100 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Samsung | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione