Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Artikuj për koleksion

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Artikuj për koleksion , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Artikuj për koleksion | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Maj 21:53
Линк
Artikuj për koleksion  ·  Shkup

Rimski mozaici / Римски мозаици

1 MKD


16 Maj 21:53
Линк
Artikuj për koleksion  ·  Shkup

Rimski mozaici / Римски мозаици

1 MKD

16 Maj 05:17 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

posrebren pribor za rucanje

120 EUR

13 Maj 15:23 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Centar

GRAMOFON SO TRUBA

320 EUR

13 Maj 12:18
Линк
Artikuj për koleksion  ·  Gjevgjeli

Into se prodavaat Vilerovi Gobleni

100 MKD

06 Maj 21:49 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Гоблени на шема

05 Maj 16:48 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Karposh

Masina za sienje Bagat

200 EUR

05 Maj 16:36 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Karposh

Masina za sienje Singer - antikvitet

350 EUR

03 Maj 21:36 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Digitalna Precizna Vaga 500grama do 0,01 gram

999 MKD

01 Maj 12:52 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Karposh

Vilerov goblen “Holandska soba”

350 EUR

30 Pri 16:29 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Centar

Продажба на колекционерски предмети

1 MKD

30 Pri 06:31 Artikuj për koleksion  ·  Shtip

Drveno bure

50 EUR

28 Pri 10:01 Artikuj për koleksion  ·  Resnjë

LUKSUZNI MASI ZA SAH

500 EUR

25 Pri 13:00 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stari predmeti

1 MKD

25 Pri 12:21 Artikuj për koleksion  ·  Vinicë

Стари Предмети

1 MKD

18 Pri 03:49 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Слики

09 Pri 11:45 Artikuj për koleksion  ·  Manastir

Машина за пишување, зачувана и со куферче

7 000 MKD

09 Pri 10:50 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mini digitralna precizna vaga 0.01 gram do 200 grama

500 MKD

06 Pri 23:49 Artikuj për koleksion  ·  Manastir

Kilimi

1 MKD

04 Pri 04:16 Artikuj për koleksion  ·  Kavadar

Слика

320 EUR

29 Mar 18:12 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Centar

Mashina za kucanje Unis Tbm De Luxe - kirilica

3 000 MKD

29 Mar 17:00 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Centar

Mashina za kucanje Consul - kirilica

3 000 MKD

27 Mar 15:49 Artikuj për koleksion  ·  Strumicë

Se prodavat stari moneti

1 MKD

27 Mar 10:25 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Karposh

Umetnicka slika maslo na platno sv Naum

500 EUR

20 Mar 16:45 Artikuj për koleksion  ·  Shkup

Petar Mazev OTKUP NA UMETNICKI SLIKI

12 000 EUR

15 Mar 18:12 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Karposh

Kolekcionerski predmeti

12 Mar 09:50 Artikuj për koleksion  ·  Strumicë

Masina za kucanje

1 MKD

11 Mar 22:54 Artikuj për koleksion  ·  Manastir

Колекција Стари Монети

9 000 MKD

08 Mar 13:33 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Karposh

stari zidni casovnici

12 Shk 19:56 Artikuj për koleksion  ·  Shkup

Masina za kucanje

1 MKD

11 Shk 22:33 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Centar

Preparirani zivotni

10 Shk 10:48 Artikuj për koleksion  ·  Veles

Dipli jamboli volneni

08 Shk 23:15 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Znacki golema kolekcija

200 EUR

08 Shk 01:19 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

vilerovi gobleni

100 EUR

02 Shk 15:17 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Karposh

Гоблени

21 Jan 17:01 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kupuvam album za marki

21 Jan 08:34 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodavaat Gobleni

100 EUR

19 Jan 13:56 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Centar

sliki od Vangel Naumovski

5 000 EUR

19 Jan 13:48 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Centar

Albumi so postenski marki

2 000 EUR

19 Jan 13:39 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Centar

se prodavaat dva Zidni Casovnici

500 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Artikuj për koleksion në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Artikuj për koleksion | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione