Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на уметнички слики, гоблени, стари монети и други колекционерски предмети

Ова е категоријата за сите љубители на реткости, стари монети, уметнички слики и други стари предмети. Тука може да продавате, купувате или разменувате различни колекционерски предмети.

Колекционерство


Колекционерството е хоби на оние кои што обожаваат да собираат некакви стари предмети. Постојат колекционери на монети и стари пари, колекционери на уметнички слики, колекционер на часовници и разни други предмети.


Токму за нив, ја креиравме оваа категорија на Пазар3 - "Колекционерски предмети". Тука сите колекционери може да продаваат, купуваат или разменуваат разни колекционерски предмети како: уметнички слики, вилерови гоблени, стари пијалоци, таксени марки, сликички животинско царство, стари монети и многу друго.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации