Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на уметнички слики, гоблени, стари монети и други колекционерски предмети

Ова е категоријата за сите љубители на реткости, стари монети, уметнички слики и други стари предмети. Тука може да продавате, купувате или разменувате различни колекционерски предмети.

22 фев. 21:22 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Карпош

SREBRENI MONETI KANADA OI 1976

4 000 ЕУР

17 фев. 15:45 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Карпош

UMETNICKA SLIKA MASLO NA PLATNO SV NAUM

500 ЕУР

13 фев. 19:30
Линк
Колекционерски предмети  ·  Кавадарци

Слика

320 ЕУР

12 фев. 19:56 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Скопје

Masina za kucanje

1 МКД

10 фев. 10:48 Колекционерски предмети  ·  Велес

Dipli jamboli volneni

08 фев. 23:15 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Znacki golema kolekcija

200 ЕУР

08 фев. 01:19 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

vilerovi gobleni

100 ЕУР

02 фев. 15:17 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Карпош

Гоблени

21 јан. 08:34 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodavaat Gobleni

100 ЕУР

19 јан. 13:56 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Центар

sliki od Vangel Naumovski

5 000 ЕУР

19 јан. 13:48 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Центар

Albumi so postenski marki

2 000 ЕУР

16 јан. 21:53 Колекционерски предмети  ·  Битола

Moneti

10 јан. 06:46 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Digitalna mini precizna vaga od 0,01gr do 500gr

800 МКД

19 дек. 09:47 Колекционерски предмети  ·  Кочани

Табла од резба

9 150 МКД

16 дек. 13:33 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Центар

GRAMOFON SO TRUBA

350 ЕУР

10 дек. 18:54 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava plaketa so Aleksandar Makedonski

2 000 МКД

05 дек. 16:27 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Карпош

Шивачка машина

100 ЕУР

26 ноем. 09:44 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Карпош

masina za sienje so kabinet

6 000 МКД

24 ноем. 20:08 Колекционерски предмети  ·  Куманово

Tabla za tehnicko crtanje

4 000 МКД

19 ноем. 20:58 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Скопје

Сликарски штафелаи

5 000 МКД

18 ноем. 23:37 Колекционерски предмети  ·  Ресен

Vilerovi gobleni

1 ЕУР

16 окт. 18:38 Колекционерски предмети  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам

1 000 ЕУР

Колекционерство


Колекционерството е хоби на оние кои што обожаваат да собираат некакви стари предмети. Постојат колекционери на монети и стари пари, колекционери на уметнички слики, колекционер на часовници и разни други предмети.


Токму за нив, ја креиравме оваа категорија на Пазар3 - "Колекционерски предмети". Тука сите колекционери може да продаваат, купуваат или разменуваат разни колекционерски предмети како: уметнички слики, вилерови гоблени, стари пијалоци, таксени марки, сликички животинско царство, стари монети и многу друго.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации