Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kafshë shtëpiake , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Mar 17:44 Shpendë  ·  Shtip

Se prodava MALINO KANARINEC peac

26 Shk 22:30 Shpendë  ·  Ohër

Jajca od Japonska prepelica

150 MKD

05 Jan 19:40 Shpendë  ·  Gostivar

Tigrica

3 000 MKD

02 Jan 22:03 Shpendë  ·  Gostivar

Tigrica

60 EUR

06 Dhj 08:47 Shpendë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Pepelici

100 MKD

29 Nën 12:35 Shpendë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Розенкулиси и кафез

12 Nën 22:55 Shpendë  ·  Ohër

Kafez za papagal

1 500 MKD

09 Nën 20:32 Shpendë  ·  Shkup  ·  Petrovec

Pauni

06 Nën 13:53 Shpendë  ·  Shkup  ·  Karposh

Канаринци славујари

30 Tet 12:25 Shpendë  ·  Prilep

Kanarinci slavejari

1 500 MKD

13 Tet 05:48 Shpendë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Papagal

2 200 MKD

06 Tet 15:35 Shpendë  ·  Tetovë  ·  Tearcë

Par pauni so podmladok komplet

20 Sht 17:10 Shpendë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam petlinja mladi graorku

20 Sht 13:22 Shpendë  ·  Probishtip

Gulabi dve sorti

1 500 MKD

15 Sht 19:41 Shpendë  ·  Demir Hisar

Канаринци

1 000 MKD

13 Sht 13:59 Shpendë  ·  Gostivar

Visoko letaci golubi

100 EUR

13 Sht 04:13 Shpendë  ·  Probishtip

Se prodavat par papagali

1 200 MKD

31 Gush 18:03 Shpendë  ·  Kumanovë

MANGO SE PRODAVA

2 460 MKD

30 Gush 08:51 Shpendë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Rozenkolins papagali

3 000 MKD

21 Gush 16:22 Shpendë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Kanarinka

07 Gush 23:00 Shpendë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Австалиски зебици

25 Korr 21:39 Shpendë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam gulabi

1 000 MKD

19 Korr 19:00 Shpendë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ПРОДАВАМ папагал МАЛ АЛЕКСАНДАР

150 EUR

12 Maj 16:30 Shpendë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mozaik kanarinci

2 500 MKD

02 Maj 21:41 Shpendë  ·  Shkup  ·  Karposh

Канаринци Малино

24 Pri 12:17 Shpendë  ·  Strumicë

Maski i zenski pauni

19 Pri 15:15 Shpendë  ·  Strumicë

Avstraliski zebi

200 MKD

26 Mar 15:57 Shpendë  ·  Koçan

Prodavam gulabi - masarki santineti blondineti lepezani indi

12 Mar 10:00 Shitore Shpendë  ·  Koçan

Vebalica svirka za povikuvanje satki

500 MKD

04 Mar 12:26 Shpendë  ·  Kriva Pallankë

Beli postari

04 Mar 12:21 Shpendë  ·  Kriva Pallankë

Dva maski pauni

28 Shk 19:19 Shpendë  ·  Koçan

Gulubi

01 Shk 19:06 Shpendë  ·  Shkup  ·  Centar

Zako papagal

700 EUR

17 Jan 02:10 Shpendë  ·  Shtip

Golubi

30 Dhj 14:44 Shpendë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

golubarnik se prodava

28 Dhj 13:55 Shpendë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mali papagali

500 MKD

23 Dhj 19:23 Shpendë  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Papagali

22 Dhj 19:49 Shpendë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Golubarnik

22 Dhj 19:49 Shpendë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

KANARINCI

1 000 MKD

19 Dhj 11:57 Shpendë  ·  Prilep

Kanarinci bakarci

1 000 MKD

10 Dhj 12:47 Shpendë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kanarinec

06 Dhj 10:22 Shpendë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kanarinci bakarci i mozaici

1 500 MKD Намалена цена

29 Nën 09:15 Shpendë  ·  Tetovë

Prsteni / Alki za Gulabi - Kokoski - Kanarinci - Tigrici itn

750 MKD

29 Nën 09:15 Shpendë  ·  Tetovë

Sedalki/Gnezda za gulabi i drugi vidovi na ptici

70 MKD

29 Nën 09:15 Shpendë  ·  Tetovë

3L Vodarka za gulabi i drugi vidovi na ptici

250 MKD

29 Nën 09:15 Shpendë  ·  Tetovë

5L Vodarka za gulabi i drugi vidovi na ptici

300 MKD

26 Nën 19:04 Shpendë  ·  Strumicë

Се Продаваат Гулаби

14 Nën 13:48 Shpendë  ·  Veles

Misirki i dzincinja

11 Nën 19:56 Shpendë  ·  Shkup  ·  Butel

Gugutki - Beli i Zolti

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione