Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на птици


Купувате, продавате или подарувате птици? Погледнете ги најновите огласи на Пазар3.мк или регистрирајте оглас! Различни видови на птици - одлични цени! Најдобрите зделки ќе ги најдете на Пазар3.мк!05 јан. 19:40 Птици  ·  Гостивар

Tigrica

3 000 МКД

02 јан. 22:03 Птици  ·  Гостивар

Tigrica

60 ЕУР

06 дек. 08:47 Птици  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Pepelici

100 МКД

12 ноем. 22:55 Птици  ·  Охрид

Kafez za papagal

1 500 МКД

09 ноем. 20:32 Птици  ·  Скопjе  ·  Петровец

Pauni

06 ноем. 13:53 Птици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Канаринци славујари

30 окт. 12:25 Птици  ·  Прилеп

Kanarinci slavejari

1 500 МКД

13 окт. 05:48 Птици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Papagal

2 200 МКД

20 септ. 17:10 Птици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam petlinja mladi graorku

20 септ. 13:22 Птици  ·  Пробиштип

Gulabi dve sorti

1 500 МКД

15 септ. 19:41 Птици  ·  Демир Хисар

Канаринци

1 000 МКД

13 септ. 13:59 Птици  ·  Гостивар

Visoko letaci golubi

100 ЕУР

13 септ. 04:13 Птици  ·  Пробиштип

Se prodavat par papagali

1 200 МКД

31 авг. 18:03 Птици  ·  Куманово

MANGO SE PRODAVA

2 460 МКД

30 авг. 08:51 Птици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Rozenkolins papagali

3 000 МКД

21 авг. 16:22 Птици  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kanarinka

25 јул. 21:39 Птици  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam gulabi

1 000 МКД

13 јул. 22:20 Птици  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Golem kafez za ptici

2 000 МКД

12 мај 16:30 Птици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mozaik kanarinci

2 500 МКД

19 апр. 15:15 Птици  ·  Струмица

Avstraliski zebi

200 МКД

28 фев. 19:19 Птици  ·  Кочани

Gulubi

27 фев. 19:29 Птици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dve tigrica papagali

2 300 МКД

01 фев. 19:06 Птици  ·  Скопjе  ·  Центар

Zako papagal

700 ЕУР

17 јан. 02:10 Птици  ·  Штип

Golubi

30 дек. 14:44 Птици  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

golubarnik se prodava

28 дек. 13:55 Птици  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mali papagali

500 МКД

23 дек. 19:23 Птици  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Papagali

22 дек. 19:49 Птици  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Golubarnik

22 дек. 19:49 Птици  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

KANARINCI

1 000 МКД

19 дек. 11:57 Птици  ·  Прилеп

Kanarinci bakarci

1 000 МКД

10 дек. 12:47 Птици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kanarinec

06 дек. 10:22 Птици  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kanarinci bakarci i mozaici

1 500 МКД Price Reduced

29 ноем. 09:15 Птици  ·  Тетово

3L Vodarka za gulabi i drugi vidovi na ptici

250 МКД

29 ноем. 09:15 Птици  ·  Тетово

5L Vodarka za gulabi i drugi vidovi na ptici

300 МКД


Продажба на птици - Пазар3 огласи


Птиците претставуваат одлични домашни миленичиња, иако повеќето кога ќе слушнат за домашен миленик веднаш помислуваат на куче или маче. Птиците напротив, генерално се полесни за одржување и бараат помалку внимание во споредба со кучињата и мачињата.Потенцијалните сопственици на птици имаат голем избор кога станува збор за вдомување на ново милениче - има толку многу различни видови птици што може да биде тешко да се одлучи кој тип е најсоодветен за вашиот животен стил.На Пазар3.мк се огласуваат голем број на најразлични видови на птици. Погледнете ги огласите за продажба на папагали (африкански сив папагал, Жако папагал, тигрици, Александар, какаду), канаринци, гулаби и други.Покрај продажбата на птици, погодни за домашни миленици, во оваа категорија на Пазар3.мк се продаваат и гугутки, пауни, кокошки, гуски, пилиња, мисирки и друго.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации