Изберете "Се изнајмува" ако барате соба и цимер/ка. Изберете "Се бара за изнајмување" ако имате соба и сакате да најдете цимер/ка.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër
Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Imobiliare dhe vendbanime | Cimer/e

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Cimer/e , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Cimer/e | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Nën 22:55 Cimer/e  ·  Ohër

Se baraat cimeri

03 Nën 13:17 Cimer/e  ·  Shkup

Baram cimer

10 Tet 14:57 Cimer/e  ·  Shkup

Stan

10 Tet 14:57 Cimer/e  ·  Shkup

Baram cimer/ka za iznajmuvanje na stan vo Skopje

10 Tet 14:57 Cimer/e  ·  Shkup

Baram cimer/ka za iznajmuvanje na stan vo Skopje

10 Tet 14:52 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan

13 Qer 20:35 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

se bara cimerka

03 Qer 14:09 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara Cimerka za Stan nad Pelister na Ul.Makedonija

25 Maj 06:58 Cimer/e  ·  Manastir

Cimerka

13 Maj 01:17 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara cimerka

29 Pri 20:49 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Karposh

Se Bara cimerka vo trosoben stan

24 Pri 19:00 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Centar

Se baraat dve cimerki za stan kaj Klinicki

20 Shk 11:35 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se izdava soba od stan

11 Jan 21:58 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara cimerka vo ubav stan

03 Jan 08:41 Cimer/e  ·  Shtip

Se bara cimerka za iznajmuvanje na stan

28 Nën 22:36 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Centar

Baram cimerka

14 Nën 16:10 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Izdavanje soba vo K.Voda

05 Tet 10:01 Cimer/e  ·  Shtip

Барам цимер во Штип

24 Sht 13:21 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Centar

Se baraat 2 cimerki za stan vo Centar

09 Sht 18:20 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Karposh

Se baraat cimerki za stan vo Karpos 4

05 Gush 12:05 Cimer/e  ·  Ohër

Se bara cimer za iznajmuvanje

11 Korr 00:20 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se baraza podolg period vo opremen stan Aerodrom

23 Maj 19:45 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se izdava soba

10 Maj 18:33 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се бара

04 Maj 12:07 Cimer/e  ·  Strumicë

Se bara cimer ili cimerka

18 Mar 18:23 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se bara cimerka

11 Mar 08:41 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se bara cimerka

08 Mar 17:58 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara cimerka

03 Mar 19:21 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se bara cimerka

23 Shk 08:51 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se bara cimerka

04 Shk 19:43 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Decko bara cimer vo Aerodrom

16 Dhj 02:22 Cimer/e  ·  Berovë

aaa

29 Nën 17:01 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Butel

Se izdavaat namesteni sobi za studentki

27 Nën 16:19 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara cimerka za vo stan naselba Aerodrom

27 Nën 16:19 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara cimerka

11 Tet 01:07 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara cimer

05 Tet 12:52 Cimer/e  ·  Manastir

Se bara cimerka

13 Sht 01:51 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

baram cimerka

25 Gush 14:04 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara cimerka vo trosoben namesten stan vo Vlae

17 Gush 13:37 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Centar

Se baraat dve cimerki za stan vo Centar

11 Gush 13:20 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Karposh

Se baraat cimeri za stan vo Karpos 1

05 Gush 20:04 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara cimerka za namesten stan vo Aerodrom

05 Gush 20:03 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara cimerka

05 Gush 20:03 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara cimerka

03 Gush 18:56 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara cimerka

22 Korr 22:50 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se bara cimer za stan vo Przino 80m2

21 Qer 22:37 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara cimer

19 Maj 20:49 Cimer/e  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara cimerka

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Cimer/e në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Cimer/e | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione