Choose “For rent” if you are looking for both a dwelling and roommate. Choose “Wanted to rent” if you have a dwelling and wish to find a roommate.
Пол
Машки
Женски
Пол на цимер/ка
Машки или Женски
Машки
Женски
Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Најди цимер или цимерка со еден клик!

Доколку Ви се потребни цимери или цимерки со кои би сакале да изнајмите станови под кирија во скопје и во останатите градови во Македонија, тогаш Вие сте на вистинското место!


Пазар3 Ви нуди одлична можност за наоѓање на цимер/цимерка со кои ќе можете да изнајмите стан под кирија, и со тоа да ги намалите трошоците за смештај, на навистина лесен и едноставен начин, бидејќи се што треба да направите е да регистрирате оглас!

23 ноем. 22:55 Цимер/ка  ·  Охрид

Se baraat cimeri

03 ноем. 13:17 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Скопје

Baram cimer

10 окт. 14:57 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan

10 окт. 14:52 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan

13 јун. 20:35 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Аеродром

se bara cimerka

25 мај 06:58 Цимер/ка  ·  Битола

Cimerka

13 мај 01:17 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Центар

Se bara cimerka

29 апр. 20:49 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se Bara cimerka vo trosoben stan

24 апр. 19:00 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Центар

Se baraat dve cimerki za stan kaj Klinicki

20 фев. 11:35 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava soba od stan

11 јан. 21:58 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Центар

Se bara cimerka vo ubav stan

03 јан. 08:41 Цимер/ка  ·  Штип

Se bara cimerka za iznajmuvanje na stan

28 ноем. 22:36 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Центар

Baram cimerka

14 ноем. 16:10 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Izdavanje soba vo K.Voda

05 окт. 10:01 Цимер/ка  ·  Штип

Барам цимер во Штип

24 септ. 13:21 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Центар

Se baraat 2 cimerki za stan vo Centar

09 септ. 18:20 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se baraat cimerki za stan vo Karpos 4

05 авг. 12:05 Цимер/ка  ·  Охрид

Se bara cimer za iznajmuvanje

11 јул. 00:20 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se baraza podolg period vo opremen stan Aerodrom

23 мај 19:45 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava soba

10 мај 18:33 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се бара

04 мај 12:07 Цимер/ка  ·  Струмица

Se bara cimer ili cimerka

18 мар. 18:23 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se bara cimerka

11 мар. 08:41 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se bara cimerka

08 мар. 17:58 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se bara cimerka

03 мар. 19:21 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se bara cimerka

23 фев. 08:51 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se bara cimerka

04 фев. 19:43 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Decko bara cimer vo Aerodrom

16 дек. 02:22 Цимер/ка  ·  Берово

aaa

29 ноем. 17:01 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se izdavaat namesteni sobi za studentki

27 ноем. 16:19 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se bara cimerka

11 окт. 01:07 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Центар

Se bara cimer

05 окт. 12:52 Цимер/ка  ·  Битола

Se bara cimerka

13 септ. 01:51 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

baram cimerka

25 авг. 14:04 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se bara cimerka vo trosoben namesten stan vo Vlae

17 авг. 13:37 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Центар

Se baraat dve cimerki za stan vo Centar

11 авг. 13:20 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se baraat cimeri za stan vo Karpos 1

05 авг. 20:04 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se bara cimerka za namesten stan vo Aerodrom

05 авг. 20:03 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se bara cimerka

05 авг. 20:03 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se bara cimerka

03 авг. 18:56 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se bara cimerka

21 јун. 22:37 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Центар

Se bara cimer

19 мај 20:49 Цимер/ка  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se bara cimerka

Зошто Пазар3 е одлично место за да најдете цимери?


Респектабилен веб сајт - Пазар3 како најголемото купопродажно место во Македонија, Ви нуди можност за изнајмување на куќи и вили, бараки и гаражи, станови, соби, и останати живеалишта кои можете да ги најмите одделно или пак со цимери!


Огромна посетеност - на Пазар3 сите ваши огласи за цимери ќе бидат забележани од страна на преку 70 000 дневни посетители кои секојдневно не посетуваат поради најразлични причини, вклучувајќи ја и потребата од цимери!


Интуитивен сајт - нашиот специјализиран сајт Ви нуди можност за одлична прегледност на огласите без разлика дали станува збор за огласи за изнајмување стан, изнајмување стан во скопје, или пак стан под кирија во другите градови на своја рака, или пак со уште еден или пак повеќе цимери!


Во истовреме, лесните алатки за пребарување, филтрирање и регистрирање на огласи се лесни и практични, што значи дека нема воопшто да имате проблеми при наоѓање на цимери или цимерки, поради тоа што се` се одвива со само еден клик!Совети за пребарување и регистрирање на огласи за цимери и цимерки


Кога станува збор за пребарување на огласи, наш совет е да ги користите филтрите и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази како "цимери", "барам цимер", "cimerka", " cimeri", и слично, а нашиот систем Ќе Ви понуди персонализирани огласи според она што сте го пребарале.


Исто така, нашиот сајт Ви остава простор и пребарувате цимери според полот, па на тој начин ќе имате и поголема контрола околу изборот на цимер или цимерка.


Ако пак сакате да регистрирате огласи, тогаш наш совет е да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, и да се стремите кон објавување на јасни и недвосмислени огласи без разлика дали станува збор за цимери или пак за нешто друго.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации