Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pod kirija , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: pod kirija | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

01 Tet 19:45 , ,

se izdava pod kirija i se prodava

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
03 Jan 13:26 , ,

Se izdava sprat od kuka

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
13 Dhj 14:07 , ,

SE IZDAVA KUKA POD KIRIJA

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
25 Gush 15:54 ,

KUKA VO BARDOVCI

410 000 EUR

Numri i dhomave: 6
25 Gush 15:13 ,

KUKA VO BARDOVCI

Numri i dhomave: 5
24 Tet 12:40 , ,

Kuka vo Butel

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
19 Sht 14:53 , ,

Se izdava kuka pod kirija

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
04 Sht 13:54 , ,

Se izdava namesten sprat pod kirija

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
20 Gush 20:13 , ,

Kuka 60m2 vo Kisela Voda

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
05 Dhj 17:14 , ,

Se izdava stan pod kirija vo Gazi Baba

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
24 Korr 22:11 , ,

Izdavam kuka pod kirija vo Aerodrom

7 500 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
17 Pri 19:11 , ,

KUKA VO NASELBA MADZARI

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
14 Dhj 10:26 , ,

Se izdava kuka vo Centar

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
13 Korr 18:43 ,

Sprat od kuka 120m2 vo nas Kisela Voda

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
14 Qer 16:27 , ,

Iznajmuvam kuka vo Naselba Cementara

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 40
17 Jan 13:23 ,

Se izdava kuka vo Dracevo

Numri i dhomave: 2
28 Qer 14:40 , ,

SE IZDAVA KUKA VO CENTAR celosno namestena

9 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Maj 14:48 , ,

Kuka na Novoselski Pat

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj pod kirija | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione