Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shtip

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kuka , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shtip , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: kuka | Të gjitha | Shtëpi | Shtip ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:51 ,

Kuka od 500m2 vo Stip

55 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 11:38 ,

Kuka vo Stip

74 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 20:28 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Dje 00:29 ,

Kuka vo naselba Babi

Numri i dhomave: 10
06 Maj 21:39 ,

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

65 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
06 Maj 14:48 ,

Vednas vseliva kuka vo centarot

Numri i dhomave: 3
05 Maj 22:55 ,

KUKA SO GOLEM PLAC ZELEZNICKA

25 000 EUR

Numri i dhomave: 5
04 Maj 23:43 ,

Kuka vo Stip

Numri i dhomave: 8
02 Maj 15:33 ,

Kuka

33 333 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Pri 20:49 ,

Kuka od 120m2 vo centar na Stip

59 800 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
12 Pri 12:46 Agjent për shitje të pronës ,

Kuka vo centar na Stip

58 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
11 Pri 12:56 ,

Kuka vo Stip od 120m2

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
11 Pri 15:06 ,

Se prodava samostojna kuka vednas vseliva.

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
09 Pri 15:45 ,

Kuka vo Stipsko Novo selo

35 000 EUR

Numri i dhomave: 9
05 Pri 02:53 ,

SE PRODAVA KUKA VO STIPSKO NOVO SELO

Numri i dhomave: 2,5
23 Mar 18:54 ,

Sprat od kuka

Numri i dhomave: 3
12 Mar 20:07 ,

Kuka vo Centar so centralno greenje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
22 Shk 23:35 ,

Prodava kuka

1 MKD

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
12 Shk 09:23 ,

Kuka vo centar na Stip

330 EUR

Numri i dhomave: 8
11 Shk 09:49 ,

Kuka vo Stip od 120m2

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
21 Jan 22:27 ,

Kuka od 140m2 vo Stip ITNO !

36 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
19 Jan 06:19 ,

Kuka na top lokacija pod Gradska Bolnica Stip

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
12 Jan 13:32 ,

Se prodava kuka kaj avtobuskata

1 MKD

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
10 Jan 13:06 ,

Kuka vo s.Dragoevo Stip

Numri i dhomave: 4
27 Dhj 15:28 ,

Kuka moze i zamena

Numri i dhomave: 5
22 Nën 19:04 ,

Se izdava sprat od kuka vo Stip

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
25 Tet 20:36 ,

Se prodava stara kuka

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
22 Tet 11:37 ,

Kuka so pomosni objekti

Numri i dhomave: 3
02 Tet 16:45 ,

Kuka od 300m2 vo Stip

80 000 EUR

Numri i dhomave: 9
26 Sht 22:59 ,

Kuka - Avtobuska Stanica Stip

Numri i dhomave: 4
19 Sht 15:22 ,

Se prodava kuka

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
17 Sht 08:24 ,

Kuka vo centarot na gradot

Numri i dhomave: > 10
27 Gush 17:42 ,

Kuka od 150m2

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
21 Gush 00:18 ,

Kukjia za prodavenje

35 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
20 Gush 23:16 ,

Kuka od 90m2 vo Stip

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 90

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj kuka | Të gjitha | Shtëpi | Shtip nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Similar Searches

kuka kuka kuka kuka kuka Kuka Kuka kuka Kuka Kuka

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione