Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-8 од 8

Micurin Garsonjera Nova nevselena namestena

150 ЕУР /месечно

12 јан. 09:32

Stan Duplex na Ruzveltova 49m2 plus 20m2

65 000 ЕУР

Stan od 41m2 vo gradba vo Aerodrom

1 100 ЕУР

Stan vo gradba vo Micurin 58m2

1 150 ЕУР

Кон почеток