Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Studio House

Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-48 од 48
19 фев. 09:01

Stan vo Kapistec od 102m2

155 500 ЕУР

07 фев. 09:23

Stan od 45m2 pozadi Univerzalna

63 500 ЕУР

Se iznajmuva namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

05 јун. 14:10

Se prodava 45m2 pozadi Univerzalna

1 350 ЕУР

05 јун. 07:18

Se prodava 45m2 pozadi Univerzalna

1 350 ЕУР

Nov trosoben stan 77m2 vo Centar

1 600 ЕУР

Lux stanovi na padinite na Vodno

2 000 ЕУР

Nov stan 115m2 od izvrsitel

1 250 ЕУР

Se izdava 3-soben stan vo Ostrovo-Aerodrom

250 МКД /месечно

Se izdava 3-soben stan vo Ostrovo-Aerodrom

250 МКД /месечно

Se izdava 3-soben stan vo Ostrovo-Aerodrom

250 МКД /месечно

Se izdava 3-soben stan vo Ostrovo-Aerodrom

250 МКД /месечно

Se izdava 55m2 namesten stan sproti Vero Aerodrom

250 ЕУР /месечно

21 мар. 09:08

Se izdava stan od 88m2 renoviran namesten vo strog centar

400 ЕУР /месечно

Se iznajmuva nov stan namesten vo Micurin 38m2

200 МКД /месечно

04 фев. 09:53

Se izdava stan 88m2 renoviran namesten vo strog centar

400 ЕУР /месечно

04 фев. 09:53

Se izdava stan 88m2 renoviran namesten vo strog centar

400 ЕУР /месечно

Se izdava 50m2 vo Micurin kompletno namesten

200 ЕУР /месечно

Stan kaj 3 Biseri vo Aerodrom 64m2

67 000 ЕУР

Se izdava nov stan prazen 72m2 Tobako 2 Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Micurin Garsonjera Nova nevselena namestena

150 ЕУР /месечно

Stan vo gradba vo Micurin 58m2

1 150 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации