Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

UNIVERZUM

Најдобри во недвижности !!!

Универзум Недвижности е позната фирма на пазарот на недвижности, датира од 1989 година, која е основана во Скопје.
Како агенција постоиме многу од дамна, активни сме на пазарот за недвижнини повеќе од 27 години.
Ние се занимаваме со продажба изнајмување, посредување на недвижен имот на куќи, станови, плацеви во земјата и странство.
Во нашиот асортиман може да принајдете станови низ различни локации на Скопје. Моментална понуда на станови за продажба која ја издвојуваме се:

- нови станови во Синѓелик
- стан од 121м2 во Градски зид
- стан од 90м2 во центар до собрание на РМ
- стан од 114м2 во центар на улица Македонија
- стан 47м2 во рампа Кисела вода

Нашата мисија е наједноставно огласување на понудата и побарувачката на недвижнини на пазарот, со наша помош да дојдете со недвижноста која ја посакуватре.
Ние како агенција за недвижности се стремиме, на нашите клиенти да им ги доловиме моменталните актуелни цени кои се движат на пазарот на недвижнини.
Од наша страна ќе добиете увид на комплетна документација за недвижноста која ја купувате. Нашето долготрајно искуство како пионери на пазарот на недвижни Вам Ви гарантира сигурност при вложување.
Со нас, може да бидете безбедни дека сте го направиле вистинскиот избор за Вас.
Покрај тоа што сме најдобра агенција за недвижности, ние поседуваме и два луксузни автубуси за патување и тури на патници во државата и странство.
Посредуваме и при авио билети за сите дестинации во светот.
Нашата продавница на Pazar3.mk, изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе го пројадете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби.
Становите кои ние ги продаваме и посредуваме при недвижности се детално избрани и прегледани од страна на нашите агенти, и истите се со чиста документација и прегледност.

Ве очекуваме за заедно да го направиме вистинскиот избор за Вас!

33 br 5

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 2914

CENTAR D MAALO PIRINSKA120M2

1 ЕУР

CENTAR KATOLICHKA 46M2 NOV

1 ЕУР

CENTAR G ZID MR DZEK 92M2

1 ЕУР

KAPISHTEC 73M2 NOV

1 ЕУР

27 апр. 12:59

KOZLE NOV 41M2

1 ЕУР

18 апр. 15:55

KAPISHTEC N FRONT 97

1 ЕУР

15 апр. 15:04

CENTAR DO SOBRANIE NA RM 130m2

1 000 ЕУР /месечно

04 мар. 12:23

CENTAR UL 11 OKTOMVRI 140M2 SE IZDAVA

1 000 ЕУР /месечно

26 фев. 12:46

APARTMAN OD 140M2 PIRINSKA R .AMBASADA

950 ЕУР /месечно

26 фев. 12:44

ILINDENSKA 80+60+55

1 ЕУР

12 фев. 14:12

MARKICA ZA GRADBA STROG CENTAR

1 ЕУР

07 фев. 14:11

K. VODA M ,CHAKOV 82M2

1 ЕУР

07 фев. 14:02

CENTAR UL MAKEDONIJA 50M2

1 ЕУР

01 фев. 14:50

CENTAR G ZID BUL K RACIN 90M2

1 ЕУР

01 фев. 14:48

CENTAR FREDRIK SHOPEN 81M2

1 ЕУР

27 јан. 11:49

CENTAR BUL SV KLIMENT 94M2

1 ЕУР

22 јан. 15:28

PARTIZANSKA 50M2 NOV

1 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации