Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

URBAN EXCLUSIVE1

Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!

Skopje

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 435

Ekskluzivna kuka od 680m2 vo Vlae

380 000 ЕУР

Se izdava deloven prostor vo Centar

1 550 ЕУР /месечно

08 мар. 17:17

Se izdava namesten stan vo Centar

350 ЕУР /месечно

24 септ. 14:29

Trosoben stan vo Debar Maalo na Boemska

105 000 ЕУР

18 авг. 13:48

Komoten stan vo Vlae so 1 spalna

72 000 ЕУР

16 јун. 15:18

Odlicen stan vo Hrom

48 000 ЕУР

03 јун. 16:32

Odlicen stan vo Centar so edna spalna

48 500 ЕУР

02 јун. 18:22

Odlicen dvosoben stan vo Vlae

52 000 ЕУР

02 јун. 17:37

Odlicen stan vo Karpos 4

45 000 ЕУР

Dvosoben stan pozadi Pedagoska

45 400 ЕУР

Nov namesten stan vo Vlae

55 000 ЕУР

Dvosoben stan vo Taftalidze2

46 000 ЕУР

Dvosoben stan vo Leptokarija

65 000 ЕУР

Kuka vo Dolno Lisice

100 000 ЕУР

Stan vo Hrom so podzemna garaza 12m2

48 000 ЕУР

Baraka vo Vlae

55 000 ЕУР

23 апр. 22:30

Trosoben Polunamesten Stan Vo Vlae

58 000 ЕУР

26 мар. 13:09

Se iznajmuva stan vo Centar kaj Bilna

250 ЕУР /месечно

25 мар. 01:14

Odlicen Stan vo Debar Maalo 55m2

68 000 ЕУР

23 мар. 18:14

Renovirani stanovi vo Porta Vlae 64m2

106 000 ЕУР

19 мар. 12:47

Odlicen stan kaj pedagoski fakultet

72 000 ЕУР

18 мар. 12:35

Namesten dvosoben vseliv stan vo Vlae

56 000 ЕУР

17 мар. 19:48

Stan od 42m2 vo Karpos 4 do City Mall

44 500 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации