Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vesna Visage Dooel

Затоа што ние Ви го нудиме само најдоброто!

ВВ Недвижности Дооел е агенција за недвижности лоцирана во Скопје, која нуди продажба на недвижнини и деловни простории како:
- станови
- дуќани
- гаражни места
- плацеви

Освен со продажба, Весна Висаж се занимава и со изнајмување на станови во Скопје.

Вселувањето во нов дом (независно дали се работи за стан или куќа) е една од најголемите и најважни инвестиции во животот, па затоа треба добро да се разгледа пред да се одлучи. Благодарение на искуството на продажните агенти на Весна Висаж, Вие ќе го пронајдете Вашиот дом од соништата.

Што треба да направите за полесно да се снајдете околу потрагата по нов дом?
- направете план околу она што го барате и кои услови треба да ги исполнува новото живеалиште
- разгледајте ги сите понуди на Весна Висаж на Пазар3
- зачувајте ги омилените пребарувања односно огласите кои Ви се допаднаа за подоцна полесно и побрзо да пристапите кон нив
- контактирајте директно со агенцијата за недвижности и закажете лична посета
- донесете правилна одлука за изнајмување или купување на стан според Вашите желби и потреби
- купете или изнајмете го новиот стан

Сега, благодарение на Пазар3 и Весна Висаж потрагата по нов стан е многу полесна од претходно.

Во склоп на нивната Продавница на Пазар3, можете да пронајдете повеќе огласи за нов стан во Тафталиџе кај Нова, нов стан во Хром, нови станови во Карпош 4, плац во Петровец, нов дуќан во Центар, стан во Градски Ѕид, нов невселен стан во Дебар Маало и многу повеќе.

Цела понуда на Весна Висаж можете да ја пронајдете подолу во листата со огласи.

За повеќе информации, детали и консултации со нивните агенти, можете да ги контактирате на горенаведениот телефонски број или да ги пронајдете на Булевар Партизански Одреди , број 65/2-19, Карпош.

"Затоа што ние Ви го нудиме само најдоброто!"

Булевар Партизански Одреди, број 62/2-19, Карпош

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-43 од 43
26 јул. 18:22

Ekskluzivno Novi stanovi vo Karpos 4

1 200 ЕУР

Nov stan vo Avtokomanda

82 000 ЕУР

13 мар. 14:22

Nov stan vo Taftalidze 160m2

127 000 ЕУР

12 јан. 10:59

Nov stan vo Karpos 4 kaj City mall

200 000 ЕУР

04 јан. 17:50

Nov nevselen stan vo Debar Maalo

1 200 ЕУР

10 септ. 14:36

Stan vo Karpos 4

53 000 ЕУР

05 септ. 04:45

Stan vo Kapistec

67 500 ЕУР

27 авг. 14:13

Nov stan vo Taftalidze kaj Nova

1 200 ЕУР

25 јул. 23:06

Stan vo Taftalidze

115 000 ЕУР

22 јун. 09:47

Nov stan vo Taftalidze 82m2

1 050 ЕУР

15 јун. 08:40

Stan vo Gradski Zid

15 јун. 08:38

Nov stan vo Taftalidze kaj Nova

1 150 ЕУР

11 јун. 08:37

Nov stan vo Hrom

750 ЕУР

11 јун. 08:35

Nov stan vo Aerodrom

1 050 ЕУР

10 јун. 09:22

Nov nevselen Stan vo Taftalidze kaj Nova

70 000 ЕУР

Nov stan vo Kapistec 71m2

1 250 ЕУР

Nov stan vo Karpos 4

125 000 ЕУР

Novi stanovi vo Aerodrom

1 150 ЕУР

28 апр. 14:37

Nov stan vo Taftalidze

1 050 ЕУР

26 апр. 18:47

Nov nevselen Stan vo Taftalidze

1 100 ЕУР

Stan vo Aerodrom od 94m2

104 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации