Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ви треба нов мобилен телефон?

Ви треба нов мобилен телефон?

Веќе подолго време размислувате за промена на мобилниот телефон со нов затоа што поради недоволна меморија, телефонот не ги собира сите слики и видеа од излетите со семејството, дружбите со другарите или лудориите на децата. Или пак, поради скршен екран не можете да уживате во видеата на YouTube, ниту во омилените онлајн игри.

Постојано си велите дека крајно време е за нов мобилен телефон, меѓутоа поради ограничен буџет и тековни трошоци кои се појавуваат од сите страни, неговото купување се одложува за некои „подобри времиња“. 

Тие подобри времиња се токму сега, затоа што Пазар3 во соработка со Тиго, ви помагаат да ги реализирате Вашите идеи и да ги остварите Вашите соништа.

Пазар3 е најголемото онлајн купопродажно и огласувачко место во нашата земја, каде можете да го најдете Вашиот омилен модел на мобилен телефон по најдобра цена, а Tigo.mk е местото каде ќе ја добиете финансиската поддршка за негово купување.

Tigo.mk им излегува во пресрет на клиентите кои имаат потреба од финансиски средства тогаш кога е најпотребно, овозможувајќи им подигање на кредит од 2.000 до 80.000 денари, на брз, едноставен и транспарентен начин, само со лична карта и без жиранти. Одговор на апликацијата се добива за неверојатни 30 секунди, а исплатата во кеш се врши за само 10 минути!

Клиентите можат да аплицираат за кредит во некоја од Тиго филијалите ширум земјата, или пак Онлајн, од дома или во движење, секаде и во секое време.

Најдоброто го оставаме за крај! 

Само во Тиго - првиот кредит со еднократна и навремена отплата до 30 дена е бесплатен или едноставно кажано - колку ќе земете, толку ќе вратите!

Дополнително, Тиго нуди можност за плаќање на кредитот на мали месечни отплати до 24 месеци. 


Затоа - одберете си мобилен телефон на Пазар3, а за финансиските кусоци – потпрете се на Тиго!

tigo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации