Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUTO

AME

АУТО ЕКСПО ДООЕЛ -СКОПЈЕ се занимава со увоз и продажба на половни патнички и товарни возила кои се директен увоз од Италија, Шпанија, Холандија и Германија Прикажи повеќе
АУТО ЕКСПО ДООЕЛ -СКОПЈЕ се занимава со увоз и продажба на половни патнички и товарни возила кои се директен увоз од Италија, Шпанија, Холандија и Германија


Hide More

Koce Metalec br. 41

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-47 од 47

Reno Clio 1.5 dci 55 kw - 2016

7 100 ЕУР

13 јан. 21:34

Mercedes ML 320 CDI Sport

16 900 ЕУР

VW Golf 1.9TDi 90 Ks Klimatronik

3 000 ЕУР

BMW 320 d 177 ks -08 Besprekorno

11 000 ЕУР

Audi A3 1.6 TDI 105 KS -10

9 300 ЕУР

Lancija Ypsilon 1.2 " so klima "

2 500 ЕУР

Audi A3 S-line -08

9 499 ЕУР

Citroen C3 -06

2 750 ЕУР

BMW 330 D231KS M-PAKET -06

13 499 ЕУР

Fiat 500 1.3 multijet -09 novo

6 999 ЕУР

NISSAN QASHQAI -07

8 099 ЕУР

VW Golf GT -08

7 299 ЕУР

Audi A3 Ambition - 01

3 599 ЕУР

VW Golf IV Edition -00

3 699 ЕУР

VW Golf 4 Karavan -02

3 199 ЕУР

VW Polo 1.2 -03

2 899 ЕУР

Seat Altea - 04

4 950 ЕУР

BMW 320D - 08

10 990 ЕУР

Alfa Romeo 159 - 07

4 699 ЕУР

Audi A3 - 01

3 699 ЕУР

Mercedes B 200 -07

8 499 ЕУР

Кон почеток