Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

LivIn Agencija Za Nedviznosti

LivIn - Agencija Za Nedviznosti
Kontakt : 075/246-116
E-mail: [email protected]
Adresa: Ul. Petar Pop Arsov br. 19

Ul. Petar Pop Arsov br.19

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 511
04 септ. 12:43

Se prodava trosoben stan vo Kozle

1 650 ЕУР

Moderna kuka vo naselba Lisice

185 000 ЕУР

16 мар. 23:27

Se izdava stan vo Debar Maalo cetvorosoben

450 ЕУР /месечно

06 фев. 10:04

Garsonjera za deloven ili ziveenje na ul Ruzveltov

140 ЕУР /месечно

07 јан. 23:00

Se izdava stan vo Debar Maalo

300 ЕУР /месечно

25 септ. 01:10

Se prodava stan vo Karpos 4 65m2

1 300 ЕУР

25 септ. 01:04

Se izdava moderen namesten stan kaj katastar dvosoben

220 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Micurin so 3 spalni

400 ЕУР /месечно

29 авг. 01:34

Se izdava luksuzen stan vo Taftalidze Nastel

450 ЕУР /месечно

29 авг. 01:28

Se prodava stan vo Skopje Sever 74m2

50 000 ЕУР

29 авг. 01:23

Se izdava nov prazen stan so kujna vo Karpos 3

250 ЕУР /месечно

29 авг. 01:20

Se izdava stan vo Debar Maalo trosoben moderen

350 ЕУР /месечно

05 јул. 08:45

Se izdava garsonjera vo Kapistec blizu Klinicki Centar

200 ЕУР /месечно

05 јул. 08:45

Se izdava nov stan vo Vlae so parking

230 ЕУР /месечно

05 јул. 08:45

Se izdava stan za deloven prostor na ul. Makedonija

450 ЕУР /месечно

05 јул. 08:45

Se izdava moderen cetvorosoben stan vo Centar so garaza

500 ЕУР /месечно

Se izdava nov stan prazen so kujna vo Aerodrom

180 ЕУР /месечно

11 јун. 01:04

Se izdava nov stan vo Karpos so garaza

250 ЕУР /месечно

Se izdava garsonjera kaj City Mall namestena ili prazna

200 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo blizina na fakultetite vo Karpos

230 ЕУР /месечно

13 апр. 23:38

Se prodava stan vo Hrom

950 ЕУР

Se izdava trosoben stan vo Kisela voda so garaza

250 ЕУР /месечно

Trosoben stan vo Micurin od 83m2

83 000 ЕУР

Se izdava luksuzen stan vo kompleks Verina

1 100 ЕУР /месечно

31 мар. 01:03

Se izdava stan vo Centar kaj Univerzalna

300 ЕУР /месечно

31 мар. 00:57

Se izdava nov moderen stan vo Kapistec

450 ЕУР /месечно

Se izdava nov moderen stan vo Aerodrom

430 ЕУР /месечно

31 мар. 00:39

Se izdava nov moderen stan kaj City Mall

380 ЕУР /месечно

31 мар. 00:30

Se izdava stan so 3 spalni vo Centar kaj grcka ambasada

400 ЕУР /месечно

20 мар. 22:54

Se izdava stan kaj Univerzalna Sala

300 ЕУР /месечно

20 мар. 22:54

Se izdava nov moderen stan vo Kozle

300 ЕУР /месечно

11 мар. 08:02

Stan vo Karpos 4 od 54m2

57 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации