Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

LivIn Agencija Za Nedviznosti

LivIn - Agencija Za Nedviznosti
Kontakt : 075/246-116
E-mail: livinrealestate1@gmail.com
Adresa: Ul. Petar Pop Arsov br. 19

Ul. Petar Pop Arsov br.19

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 490

Se izdava nov stan prazen so kujna vo Aerodrom

180 ЕУР /месечно

26 јун. 21:22

Se izdava moderen cetvorosoben stan vo Centar so garaza

500 ЕУР /месечно

26 јун. 21:17

Se izdava stan za deloven prostor na ul. Makedonija

450 ЕУР /месечно

20 јун. 00:09

Se izdava nov stan vo Vlae so parking

230 ЕУР /месечно

Moderna kuka vo naselba Lisice

185 000 ЕУР

11 јун. 01:04

Se izdava nov stan vo Karpos so garaza

250 ЕУР /месечно

Se izdava garsonjera kaj City Mall namestena ili prazna

200 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo blizina na fakultetite vo Karpos

230 ЕУР /месечно

13 апр. 23:38

Se prodava stan vo Hrom

950 ЕУР

Se izdava trosoben stan vo Kisela voda so garaza

250 ЕУР /месечно

13 апр. 00:26

Se izdava stan vo Debar Maalo trosoben moderen

350 ЕУР /месечно

Trosoben stan vo Micurin od 83m2

83 000 ЕУР

Se izdava luksuzen stan vo kompleks Verina

1 100 ЕУР /месечно

31 мар. 01:03

Se izdava stan vo Centar kaj Univerzalna

300 ЕУР /месечно

31 мар. 00:57

Se izdava nov moderen stan vo Kapistec

450 ЕУР /месечно

Se izdava nov moderen stan vo Aerodrom

430 ЕУР /месечно

31 мар. 00:39

Se izdava nov moderen stan kaj City Mall

380 ЕУР /месечно

31 мар. 00:30

Se izdava stan so 3 spalni vo Centar kaj grcka ambasada

400 ЕУР /месечно

20 мар. 22:54

Se izdava stan kaj Univerzalna Sala

300 ЕУР /месечно

20 мар. 22:54

Se izdava nov moderen stan vo Kozle

300 ЕУР /месечно

20 мар. 22:54

Se izdava moderen namesten stan kaj katastar dvosoben

220 ЕУР /месечно

11 мар. 08:02

Stan vo Karpos 4 od 54m2

57 000 ЕУР

Se izdava stan vo Dzevahir dvosoben

350 ЕУР /месечно

27 фев. 21:41

Trosoben stan vo Kisela Voda

68 000 ЕУР

09 фев. 02:53

Se izdava stan vo Centar karsi Vodenica

270 ЕУР /месечно

18 јан. 02:30

Se izdava namesten stan vo strog Centar so parking

220 ЕУР /месечно

18 јан. 02:22

Cetvorosoben stan vo Zdanec

1 200 ЕУР

Se izdava kukja vo Kisela Voda so 4 spalni

200 ЕУР /месечно

22 ноем. 08:00

Se izdava nov moderen stan vo Kozle so smetki

400 ЕУР /месечно

Se izdava nova garsonjera vo Aerodrom

230 ЕУР /месечно

01 ноем. 03:19

Dvosoben stan vo Karpos 3

56 000 ЕУР

26 окт. 04:02

Se izdava moderen stan kaj Katolicka so garaza

280 ЕУР /месечно

26 окт. 03:54

Moderno namesten stan vo Karpos 1

240 ЕУР /месечно

22 окт. 08:02

Trosoben stan vo Skopje Sever

42 000 ЕУР

Se izdava stan vo Aerodrom Dzevahir

300 ЕУР /месечно

Se izdava moderna kukja vo Kozle

600 ЕУР /месечно

Se izdava nov prazen stan vo Crnice

350 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации