Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

LD Energy Internacional-Skopje

Рента кар агенции

Рента кар агенции

Bul. Partizanski Odredi br.80/2-lok25, Business Center Antiko

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-14 од 14

Yugo Coral 55 390eur

350 ЕУР

Renault 19 benzinec

900 ЕУР

Opel Vivaro 8 plus 1 rent a car

81 ЕУР /месечно

Lancia Delta -17

55 ЕУР /месечно

VW Passat -15 rent a car

77 ЕУР /месечно

Citroen Berlingo -15 rent a car

47 ЕУР /месечно

Fiat Linea -16 rent a car

43 ЕУР /месечно

Ford Focus -17 rent a car

51 ЕУР /месечно

Chevrolet Spark -18 rent a car

30 ЕУР /месечно

Great Wall Voleex -16 rent a car

34 ЕУР /месечно

Skoda Fabia rent a car

34 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации