Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 16 2023 02:33

Novi gumen cizmi i rabotni konduri🥾

МКД

Објавени: ноем. 16 02:33
Прегледи: 110
NOVI NE KORISTENI
*Prodavam Total Gumeni cizmi dva para so broevi 40 i 41
*Rabotni konduri dva para so broevi 38
Cena samo za komplet ne se prodavar raspar 2000den.
Skopje.
Prakjame i po kargo.
☎️070 429 049
Опис на линк

LD Energy Internacional-Skopje

Рента кар агенции
Посети ја страната на нашата продавница

Bul. Partizanski Odredi br.80/2-lok25, Business Center Antiko

070429049

http://www.macedoniacarrent.com/index.php#

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
110
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации