Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sonce Nedviznosti

Good value for the money

Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!

Dame Gruev No.1-6/9

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 881
Денес 11:37

Se izdava nov kat 100m2 Crnice nad MVR

400 ЕУР /месечно

Денес 11:27

Se izdava stan 66m2 Karpos 4 2 spalni kaj Palma

170 ЕУР /месечно

Денес 11:25

Se izdava nov stan 52m2 Taftalidze 2 nasproti Ramstor

250 ЕУР /месечно

Se izdava nov prazen stan 60m2 Micurin za deloven

280 ЕУР /месечно

Денес 11:24

Se izdava nov stan 76m2,2spalni,Centar

400 ЕУР /месечно

Se izdava namesten stan vo Avtokomanda

170 ЕУР /месечно

Денес 11:22

Se izdava nov kat vo Kapistec do Klinicki centar

330 ЕУР /месечно

Se izdava nov prazen stan so kujna,za deloven,Micurin

200 ЕУР /месечно

Денес 11:21

Se izdava nov stan od 55m2 so dve spalni sproti Klinicki

300 ЕУР /месечно

Денес 11:18

Se izdava nov namesten stan 54m2 vo Karpos 3

300 ЕУР /месечно

Денес 11:18

Se izdava garsonjera vo Centar

150 ЕУР /месечно

Денес 11:17

Se izdava prazna garsonjera vo Kisela Voda

140 ЕУР /месечно

Денес 11:15

Se izdava eftin stan 64m2 GTC Centar

250 ЕУР /месечно

Stanovi na pocetok na Cento

820 ЕУР

Вчера 22:07

Se izdava deloven prostor od 65m2 strog Centar plostad

320 ЕУР /месечно

Вчера 21:57

Se izdava nov stan 50m2 vo Taftalidze

300 ЕУР /месечно

Вчера 21:52

Se izdava nov stan 95m2 na Vodno

600 ЕУР /месечно

Вчера 21:52

Se izdava ubav stan Vodno 95m2 so top pogled

500 ЕУР /месечно

Вчера 21:51

Stan vo Kozle od 82m2

103 000 ЕУР

Stan vo Kisela Voda 70m2

53 000 ЕУР

Вчера 21:48

Se izdava prekrasna kuka vo Crnice

700 ЕУР /месечно

Вчера 21:48

Se izdava prazen stan od 130m2 vo Debar Maalo

700 ЕУР /месечно

Вчера 21:47

Stan od 123m2 na dve nivoa vo Taftalidze 1

1 400 ЕУР /месечно

Stan vo Kisela Voda od 71m2

78 000 ЕУР

Вчера 21:47

Se izdava prazen stan vo Centar

370 ЕУР /месечно

Вчера 21:46

Se izdava potkrovje 89m2 do klinicki centar

320 ЕУР /месечно

Вчера 21:46

Stan 100m2 2nivoa Debar maalo Centar

95 000 ЕУР

Вчера 21:45

Se izdava prazen stan megu Centar i Kisela Voda

190 ЕУР /месечно

Вчера 21:44

Se izdava prekrasen stan Crnice nad MVR so tri spalni sobi

300 ЕУР /месечно

Вчера 18:56

Dupleks vo Debar Maalo

108 750 ЕУР

Вчера 18:53

Se izdava namesten stan vo Karpos 4

180 ЕУР /месечно

Se izdava garsonjera vo Kisela Voda

130 ЕУР /месечно

Вчера 18:49

Se izdava eftin stan 75m2 pozadi Ramstore

320 ЕУР /месечно

Вчера 18:49

Se iznajmuva kat nad MVR so 3 spalni

300 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации