Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sonce Nedviznosti

Good value for the money

Сонце недвижности - Агенција за недвижности, која го темели своето работење градено на довербa кај клиентите!

Ние сме водечка компанија за недвижности во Скопје, која постои веќе неколку години, и активно се занимава на пазарот на недвижнини.
Како агенција за недвижности постојано им сме на располагање на нашите клиенти, кога имаат потреба за изнајмување или купување на некоја недвижност.
Во нашиот асортиман на недвижнини, може да пронајдете голем избор на станови кои се за изнајмување и за продавање низ различни локации на Скопје, како и голем дел на вили кои се изнајмуваат.
Дел од овој асортиман на недвижнини кој го нудиме може да погледнете во нашиот профил кој го имаме на Pazar3.mk.
Во нашиот профил на Pazar3.mk, се застапени следните недвижнини како најактуелни кои ги нудиме за продажба и изнајмување:

- стан во Центар позади Бугарска Амбасада
- стан од 148 м2 во Карпош2
- се издава стан од 75м2 позади Рамстор
- плац со куќа од 340 м2 во Козле
- куќа во населба 11 Октомври
- куќа во Бутел 2
- се издава луксузен стан од 105 м2 во Водно
- куќа во стопански двор

Исто така во нашиот асортиман може да пронајдете и магацински простори за издавање, плацеви за инвеститори итн.
Ние на нашите клиенти покрај недвижнината им нудиме и бесплатни услуги кои на нашите клиенти ќе им го олеснат целиот процес на издавање и закупување на станови. Некои од најважните дополнителни услуги кои ги нудиме се и пазарна проценка на вредноста на недвижнини, маркетинг, како и совети за наједкватно опременување, презентација на недвижностите, се со цел станот или куќата да бидат по атрактивни за потенцијалните клиенти.
Нашата цел е да се исполнат желбите и потребите на клиентите, да имаат сигурна реализација и задоволни кленти од двете страни.
Сонце недвижности е секогаш фокусирана за да има се повеќе задоволни клиенти, без оглед дали се работи за странски инвеститори или домашни купувачи.
Нашиот тим е составен од професионалци кои ги следат сите трендови кои се застапени на пазарот на недвижнини.

Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го направиме вистинскиот избор!

Dame Gruev No.1-6/9

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 977
Вчера 12:50

Se izdava stan na pocetok na Kapistec

300 ЕУР /месечно

Вчера 10:08

Se izdava nov deloven prostor 78m2 strog centar

500 ЕУР /месечно

Se izdava eftin stan 66m2 2spalni Aerodrom

200 ЕУР /месечно

17 авг. 21:16

Se izdava kat vo Taftalidze so 3 spalni

450 ЕУР /месечно

17 авг. 14:20

Prekrasen stan 90m2 so dve spalni sproti GTC

600 ЕУР /месечно

17 авг. 14:19

Stan vo Porta Bunjakovec

136 000 ЕУР

17 авг. 14:15

Se izdava stan za deloven prostor zelen pazar Centar

350 ЕУР /месечно

Se izdava kuka 120m2 tri spalni Kisela Voda

400 ЕУР /месечно

17 авг. 14:13

Se izdava stan 105m2 pozadi Ramstor so dve spalni

400 ЕУР /месечно

17 авг. 14:10

Kuka vo Ohrid na 300m pred stara carsija

200 000 ЕУР

17 авг. 14:10

Se izdava nov luks stan tri spalni Taftalidze

900 ЕУР /месечно

17 авг. 14:07

Se izdava nov moderen stan 107m2 3spalni Centar karsi mvr

700 ЕУР /месечно

17 авг. 14:05

Stan na 2 nivoa so golema terasa 206m2

198 000 ЕУР

12 авг. 12:59

Se izdava stan 100m2 Kapistec tri spalni karsi Ramsto

300 ЕУР /месечно

10 авг. 10:39

Se izdava deloven prostor vo Centar delovna zgrada

600 ЕУР /месечно

Stan 80m2 dve spalni K.voda

92 000 ЕУР

10 авг. 10:25

Se izdava stan vo Centar

420 ЕУР /месечно

03 авг. 15:05

Se izdava renoviran stan 50m2 strog centar min za pravda

230 ЕУР /месечно

Se izdava nov stan 35m2 Kisela voda

220 ЕУР /месечно

Se izdava nov prazen stan so kujna,za deloven,Micurin

250 ЕУР /месечно

Se izdava ubav stan 62m2 dve spalni Avtokomanda

250 ЕУР /месечно

Se izdava garsonjera 23m2 Micurin

150 ЕУР /месечно

27 јул. 15:29

Se izdava prazen stan Debar Maalo za kancelarii

300 ЕУР /месечно

27 јул. 15:28

Se izdava stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

27 јул. 15:25

Se izdava nov kat 100m2 Crnice nad MVR

400 ЕУР /месечно

27 јул. 15:25

Stan od 80m2 Centar dve spalni

104 000 ЕУР /месечно

11 јул. 18:46

Se izdava stan pozadi Ramstor kaj Limak

40 ЕУР /месечно

09 јул. 11:09

Se izdava nov stan 107m2 so 3 spalni pozadi Ramstor

450 ЕУР /месечно

07 јул. 15:56

Se izdava prekrasen stan vo Centar

500 ЕУР /месечно

Se izdava namesten stan vo Aerodrom kaj Tri Biseri

280 ЕУР /месечно

01 јул. 09:17

Se izdava top stan od 70m2 vo Taftalidze

400 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации